אחסון אתרים ג'ומלה

פלטפורמת הקוד הפתוח לניהול אתרי אינטרנט ג'ומלה (Joomla) היא אחת הפופולאריות בעולם ומשמשת אתרים רבים בישראל ובעולם. ג'ומלה היא מערכת ניהול תוכן (CMS), המאפשרת לבנות ולתחזק בצורה פשוטה וידידותית אתרי אינטרנט במגוון רחב של גדלים ועבור כל מטרה. אחסון אתרים Linux-Hosting מציעים מגוון חבילות אחסון על בסיס שרתי לינוקס, כאשר ההתאמה למערכת ג'ומלה היא אידיאלית מבחינה זו.

 

לינוקס – הבחירה האידיאלית לאתרי גו'מלה

באופן טבעי להיותה מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח הנהנית מתמיכה של קהילת מפתחים עצומה, מערכת ג'ומלה והאתרים הרצים על בסיסה פועלים בצורה החלקה והאיכותית ביותר כאשר הם מאוחסנים בחבילות אחסון לינוקס – החבילות שאנו ב-Linux-hosting מציעים. לינוקס היא מערכת הפעלה בקוד פתוח, המערכת הנפוצה והפופולארית ביותר בתחום הקוד הפתוח, עם קהילת מפתחים אדירה ואינספור אתרים הרצים על בסיסה בכל העולם. החיבור של שתי מערכות קוד פתוח יחדיו, יוצר אינטגרציה טובה ויעילה יותר הן לבעל האתר והן לגולש המגיע לאתר.

 לחבילת אחסון אתרים המומלצת לג'ומלה

אחסון אתרים על גבי תשתית לינוקס מציע שלל יתרונות, יתרונות אשר מתעצמים בהקשר של אחסון אתרי ג'ומלה. מדובר על אחסון זול יותר לעומת שרתי Windows, בעיקר בגלל היעדר תשלומי רישיון ותחזוקה מופחתת לעומת שרתי ווינדוס. כמו כן, שרת לינוקס נחשב מאובטח יותר ומהיר יותר – בעיקר בכל הקשור לאתרי ג'ומלה. אחסון לינוקס הוא אמין יותר ופשוט יותר לתפעול גם למשתמשים חסרי ניסיון בתכנות או רקע טכני מהותי. אחסון אתרי ג'ומלה על גבי תשתית לינוקס מאפשר תפעול טוב וזמין יותר של האתר, כאשר כל המודולים והאפליקציות עובדים כשורה על גבי לינוקס בעוד שעל תשתית ווינדוס לעיתים ישנן תקלות.

חבילות אחסון ג'ומלה מותאמות אישית

אנו מציעים מגוון חבילות של אחסון אתרי ג'ומלה ומערכות ניהול תוכן מובילות אחרות, כאשר ההתמקדות היא באחסון לינוקס מטעמים רבים כגון זמינות, אמינות, מהירות, עלויות וכן הלאה. חבילות אחסון האתרים שלנו כוללות חבילת בסיס לאתרים קטנים ובעלות זניחה של 10 ש"ח לחודש ועד חבילת אחסון מקצועית לאתרים גדולים בעלות של 50 ש"ח לחודש. כמו כן אנו מאפשרים אחסון אתרי ג'ומלה במסגרת חבילות ריסלרים (reseller) אטרקטיביות ומגוונות וכן שרתים וירטואליים לארגונים הזקוקים לעוצמה והיקפי פעילות גדולים יותר.


מדוע לאחסן אתרי ג'ומלה איתנו?

אם אתם מחפשים חברת אחסון אתרי ג'ומלה, אנו מאמינים בלב שלם שאנו מציעים את החבילות הטובות והמשתלמות ביותר. חברת Linux-hosting בעלת ניסיון רב ואנו מקפידים לעבוד רק עם הציוד והמערכות המתקדמים והטובים ביותר בשוק. חבילות אחסון האתרים שלנו מתחייבות על 99.9% זמינות ותעבורת נתונים מהירה ואמינה. השירות במסגרת חבילות האחסון, אישי ומקצועי לאורך כל הדרך וללא פשרות, הן אם מדובר על פנייה במייל או בצ'אט דרך האתר ועד מספר סלולארי למקרי חירום ובעיות (נדירות) בשעות הלילה.

 

זמינות האחסון שלנו היא מוחלטת והגלישה למבקרים מהירה וזורמת בזכות מיקום שרתי לינוקס בישראל ועבודה עם ציוד מתקדם. נפחי התעבורה בלתי מוגבלים ברוב החבילות וניתן לבחור נפח אחסון על פי הצורך במחירים אטרקטיביים במיוחד – גם בזכות מודל עבודה של אחסון אתרים משותף לאתרים קטנים ובינוניים. מבחינת אחסון אתרים ג'ומלה ואחסון בכלל אנו שמים דגש על אבטחה, כולל אפשרויות להצפנות SSL באתר וכמובן אבטחה מקיפה של השרתים עצמם.

 

מאחסנים ג'ומלה עם Linux-hosting

יש לכם אתר ג'ומלה או שאתם מתכננים להקים אתר חדש? מחפשים פיתרון אחסון אתרים ג'ומלה אמין, איכותי ובעלויות אטרקטיביות – אנו מציעים את כל אלו ועוד הרבה יותר. אחסון אתרי ג'ומלה ומגוון מערכות ניהול פופולאריות אחרות, תוך הקפדה תמידית על שירות, מקצועיות, זמינות והימצאות בקדמת הטכנולוגיה תוך שמירה על תמחור הוגן.

 

 

קטגוריות: אחסון אתרים - מאמרים
תגיות:

2018 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל