אחסון באי מייל 2018 – כל מה שאתה צריך לדעת

 

האי מייל (דואר אלקטרוני-דוא”ל) הפך להיות אמצעי התקשורת העיקרי כמעט בכל בית עסק וארגון.

הזמן של כל אחד ואחת הוא יקר היום, ועל כן קיימת עדיפות לשליחת הודעת דוא”ל במקום המתנה ארוכה ומעבר בין שלוחות טלפון שונות.

מעבר לזה, השימוש באי מייל מאפשר תיעוד ומעקב אחרי שיחות, מסמכים  וסיכומים, ומכאן חשיבותו הרבה ככלי מקצועי. לשם כך ניתן כמובן לעשות שימוש בתיבת דוא”ל גנרית, אך לאחסון הדוא”ל בנפרד יתרונות רבים. כאשר כתובת דוא”ל מקבלת את כתובת הדומיין של העסק ניהול התכתובת העסקית הופך לפשוט הרב   יותר ועל כך – במאמר הבא.

 

מדוע לבחור בשירותי אחסון בדוא”ל?

במציאות שבה אנו חיים, שירותים רבים ניתנים ללא תשלום. חלק גדול מהאפליקציות לטלפון החכם הן בחינם וגם ההרשמה לרשתות חברתיות ולתיבת דוא”ל סטנדרטית אינה כרוכות בתשלום. אך האם שירות “סטנדרטי” מתאים גם לבית העסק? כאשר מדובר בארגון גדול, המעסיק עובדים רבים, שירות אחסון לדוא”ל הופך לעיתים קרובות לכלי שלא ניתן לוותר עליו, ושבלעדיו קשה מאוד לנהל את התכתובות העסקיות ולעקוב אחריהן. גם ברמה הבסיסית ביותר – כאשר שולחים דוא”ל ללקוח, רצוי לעשות זאת באמצעות שימוש בכתובת דוא”ל ששם הסיומת שלה מזוהה עם העסק. כך ניתן ליצור רושם של אמינות בקרב לקוחות פוטנציאליים וגם בקרב עמיתים אחרים שאיתם עובדים מחוץ למקום העבודה. כך גם יהיה קל ללקוחות לזכור את שמו של בית העסק, ואם ירצה לפנות אליו בעתיד, הוא לא יתקשה לבצע חיפוש בתיבת הדוא”ל שלו ולאתר את פרטי ההתקשרות במהרה.

  

יתרונות וחסרונות לאחסון באי מייל

כאשר מעוניינים לעבור לשירות אחסון באי מייל יש לחפש כמובן אחסון אתרים מומלץ, אך יש גם להבין היטב את היתרונות ואת החסרונות השירות. היתרונות המרכזיים באחסון דוא”ל הוא כאמור האפשרות למתג את העסק, האמינות שמשדר מהלך זה, והאפשרות לשלוט בתיבות הדוא”ל של העסק ובניהולן. מעבר לזה, מנהל העסק חופשי לבחור את נפח האחסון המועדף עליו בהתאם לצרכים, אך עליו לוודא מעת לעת כי אכן עומד לרשותו הנפח הנדרש. חסרון נוסף הוא שעליו להבטיח כי יש בידיו את התוכנות הנחוצות לשם השימוש בשירות, ועל כן מומלץ לעיתים להיעזר בגורם מומחה בתחום.

נקודות חשובות

מכיוון שהדוא”ל הוא כלי עבודה מרכזי, כאשר בוחרים בשירותי אחסון, כדאי לשים לב לנקודות הבאות:

  • אבטחה – אחד הדברים שיש לבחון אותם בעת בחירת אחסון דוא”ל הוא נושא האבטחה. שירותי אחסון דוא”ל כדאי שיכללו גם הגנה ראויה מפני גורמים עוינים ומזיקים אחרים העלולים לפגוע בבית העסק.
  • ספאם – על מנת שהעבודה בבית העסק תתנהל על הצד הטוב ביותר, חשוב לוודא כי העובדים אינם עסוקים מרבית היום בסינון הודעות ספאם מתיבות הדוא”ל. על כן, כדאי לבדוק אילו כלים מציע אחסון הדוא”ל במקרים אלו.
  • אפשרויות סינון – כדי לנהל באופן מיטבי את תיבת הדוא”ל כדאי גם שהיא תכלול אפשרות לסנן הודעות דוא”ל ולנהל אותם בהתאם לנוחותו של המשתמש.
  • שירות לקוחות – לסיום, חשוב להזכיר שיקול מרכזי נוסף בבחירת אחסון דוא”ל – שירות הלקוחות. לצערנו, תקלות הן דבר בלתי נמנע, ועל כן חשוב לבחור בשירות אחסון המאפשר תמיכה בעת הצורך. רק כך ניתן יהיה להבטיח כי שגרת העבודה לא תיפגע.

עוד באתר…

2019 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל
עקבו אחרינו בפייסבוק או בטוויטר על מנת לקבל הודעות, עדכונים, מבצעים ועוד.

[email protected]
טלפון – 0525290986 – 077-5712780
נחל סרפד 10/2, מצפה רמון, 8060000
למעלה חוזה שירות תנאי שימוש
שינוי גודל גופנים
ניגודיות