אחסון ריסלר – מה זה אומר?

כל מי שעוסק בבנייה ובניהול של אתרים מבין את הצורך בהתנהלות עצמאית מול ספק אחסון. בדיוק לשם כך קיימת אופציה של אחסון ריסלר, המאפשרת לנהל אתרים באופן מקצועי ולהתאם את האתר לצרכים הספציפיים של בית העסק או הלקוחות. על כך במאמר הבא.

מהו אחסון ריסלר

הקמת אתר אינטרנט ועיצובו ההולם מצריכים כמובן יצירתיות וחשיבה שיווקית, אך לא פחות חשוב מכך הוא עניין האחסון. מי שיש ברשותו אתר אחד בלבד אולי לא יזדקק בשלב הראשוני לריסלר (Reseller), אך כאשר העסק מתרחב, מומלץ בהכרח לשקול אפשרות זו. על פי שיטה זו, הריסלר רוכש מספק אחסון האתרים רוחב פס ונפח אחסון בהתאם לצרכים שלו. אם מדובר במי שעוסק בבנייה של אתרים, הרי שהרכישה תתבצע בהתאם לצרכים של אתרי האינטרנט של הלקוחות שלו. הלקוח יכול לבחור לנהל את נפח האחסון בכוחות עצמו, או להותיר משימה זו בידי מי שסייע בהקמה האתר. במקרים שמתעוררת בעיה כלשהי, על הריסלר לפנות לספק האחסון על מנת למצוא פתרון מספק. כפי שניתן להיווכח, אחסון ריסלר עשוי להתאים לחברות העוסקות בתחום בניית אתרים וקידומם, כמו גם לחברות אחסון בתחילת דרכן שטרם הקימו מערך שרתים משל עצמן.

יתרונות לשימוש באחסון ריסלר

היתרון המרכזי של אחסון ריסלר הוא כאמור היכולת ליצור מספר חשבונות אחסון עבור כמה לקוחות שונים. באופן זה ניתן לנהל בקלות יחסית את צרכי הלקוחות ויש אפשרות לעקוב אחר התשלומים הנדרשים בגין השירות. קיימים גם ממשקים שבעזרתם הלקוח יכול לנהל את החשבון שלו באופן עצמאי, ולא בהכרח תידרש התערבות מצד הריסלר. יתרון נוסף הוא הגמישות הרבה המאפשרת לשנות את נפח חבילת האחסון בהתאם לצרכים המשתנים. עניין נוסף וחשוב לא פחות הוא נושא אבטחת המידע. שרתים וירטואליים נתונים להתקפות על בסיס יומיומי, כאשר במקרים רבים חבילות ריסלר כוללות גיבוי ותמיכה במקרה של תקלות או בעיות מכל סוג שהוא.

חסרונות לשימוש בריסלר

היתרונות הם כאמור רבים ומשמעותיים, אך כדאי כמובן להיות מודעים גם לסיכונים האפשריים. המרכזי שבהם הוא כמובן התלות בספק האחסון. הבחירה בספק צריכה להיעשות בחוכמה, שכן אם בוחרים בחברה שאינה אמינה ובעלת ניסיון, עלולים להתגלות תקלות רבות ובעיות בניהול האחסון. יחד עם זאת, כאשר בוחרים בחרה יציבה וחזקה, הסבירות לבעיות מסוג זה מצטמצמת משמעותית. כמובן שיש לקחת בחשבון כי נפילות של שרתים ובעיות דומות עלולות להתרחש מדי פעם, ומי שבוחר להיות ריסלר ולעבוד מול לקוחות צריך לדאוג לנהלי עבודה מסודרים ויעילים. עבודה כריסלר מול לקוחות אחרים מחייבת מעקב תמידי והקמת מערך אדמיניסטרציה מסודר.

בחירה בחברת אחסון ריסלר

ללא שירותי אחסון ראויים, לא ניתן יהיה להקים אתרי אינטרנט ולנהל אותם כנדרש. על כן, הבחירה בחברת אחסון ריסלר צריכה להיעשות בחוכמה ובתשומת לב רבה. ראשית, מומלץ לבחור בחברה מוכרת שכבר הוכיחה את עצמה וביססה את מעמדה. ניתן כמובן לבקש המלצות ולהתייעץ עם מי שכבר נעזר בעבר בחברה מסוג זה. חשוב לבדוק את אמינותה של החברה את חוות השרתים שלה ואת צוות התמיכה שיעמוד לרשותך בעת הצורך. עניין אחרון שיש לשים לב אליו הוא פאנל הניהול; יש לוודא כי פאנל הניהול שמציעה החברה קל לתפעול.

 

עוד באתר…

2019 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל
עקבו אחרינו בפייסבוק או בטוויטר על מנת לקבל הודעות, עדכונים, מבצעים ועוד.

[email protected]
טלפון – 0525290986 – 077-5712780
נחל סרפד 10/2, מצפה רמון, 8060000
למעלה חוזה שירות תנאי שימוש
שינוי גודל גופנים
ניגודיות