הקשר בין בניית אתרים ואחסונם

 

אתרי אינטרנט נבנים עבור גופים עסקיים, ממשלתיים, ציבוריים כמו גם עבור אנשים פרטיים. כל אחד מבקש אתר המותאם לצרכיו. מבחינים באתרים להעברת מידע ואחרים אשר ניתן לבצע בעזרתם מכירות. יש אתרים בנושאים ותחומים שונים דוגמת: תוכנה, פלאש, תמונות, השוואת מחירים, אינדקס, בלוגים, דפי נחיתה ועוד. יש בסיסיים ואחרים מורכבים הנבנים עם אפיון אישי. התכנים מוטמעים על ידי המתכנתים במערכות ניהול דוגמת וורדפרס או ג’ומלה. אתר וורדפרס הינו הפופולארי ביותר בזכות גמישותו, ובגלל כמות התבניות הרבה שהוא מספק. ניתן לשנות בו עיצוב, להוסיף תוכן מגוון ולהשמיט אחר, לערוך גרפיקה בקלות רבה. התקנתו איננה מורכבת והעלויות של התוספות הנדרשות הינן זולות מאוד.

 

מה צריכים לדעת לפני שבוחרים בחברת אחסון?

כל אתר יש צורך לאחסן, ולרוב, אחסון אתרים נעשה בחברות אשר מתמחות בתחום. בחירת חברת האחסון נעשית כבר בעת בניית האתר, וכאן חייבים להילקח מספר מושגים ואלמנטים חשובים. ביניהם: שטח האחסון הנדרש, נגישות השרתים, התעבורה: (כלומר: מספר הגולשים וכמות המידע העובר דרכם) וכדומה. הבחירה חייבת להיות בספק המאפשר גישה מעולה לאתר ומספק כלים מקצועיים לניהול ולפרסום. וכן, חברת אחסון אשר השרתים שלה זמינים ברמה של 99% ברשת, דבר המונע נפילות אתר אפשריות. התמחור נקבע על פי נפח האחסון, וכן, מכמות תעבורת הגולשים. במידה והאחסון לא יותאם לצרכים תהיינה נפילות ותקלות אשר ימאיסו את הגלישה על הלקוחות והגולשים הפוטנציאליים והם עלולים לפנות למתחרים.

 

מה הוא השיקול החשוב ביותר בעת הבחירה

אחד השיקולים שיש לקחת בחשבון הוא קהל היעד, ובין היתר, אם הוא ישראלי או גם קהל יעד המגיע מכל רחבי העולם. כאן יש לציין כי אחסון על גבי שרתים הממוקמים בחו”ל זול יותר ונפחי האחסון והתעבורה המוקצים לאתרים גדולים יותר. יחד עם זאת, קיימת אפשרות שמהירות התגובה שלהם איטית יותר. התמיכה מחו”ל בעת תקלות איטית יותר ושעות הפעילות בסופי השבוע אינן זהות לאלו שבישראל, כך, שבעת תקלה עלולים לצוץ קשיים בשירות והבעיות לא תיפתרנה בקלות ובמהירות. בנוסף, יש לבחור חברה שהפלטפורמה הקיימת בה מתאימה לזאת שעליה מותקן האתר, על פי לוח הבקרה המוצע  שלה אשר באמצעותו מעלים קבצים וכדומה.

 

איזה סוג אחסון צריך עסק קטן עד בינוני?

ניתן לאחסן אתרים קטנים ובינוניים בחברה המספקת אחסון שיתופי המקובל מאוד למקרים אלו. טרם הסיכום עמה יש לוודא שחלוקת זמני התעבורה ותנאיה נעשית היטב על מנת שגלישה רבה באתר אחד לא תבוא על חשבון אתר אחר. אחסון שיתופי זול יותר  ובכך יתרונות הרב. מומלץ לבחור חברה מקצועית אשר יש ברשותה פס רחב המסוגל לספק מהירות גבוהה אשר איננה קיימת בתשתית הביתית. שרת של חברה כזאת מאובטח היטב ופועל עם מינימום תקלות. יש ברשותה תשתית מתאימה לאורך כל שעות היממה המאפשרת תחזוקה נאותה והכוללת טכנאים מנוסים וכלים נדרשים חיוניים. אחסון שאיננו עונה על הצרכים יכול לפגוע בכל אתר מוצלח ככל שיהיה.

 

 

עוד באתר…

2019 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל
עקבו אחרינו בפייסבוק או בטוויטר על מנת לקבל הודעות, עדכונים, מבצעים ועוד.

[email protected]
טלפון – 0525290986 – 077-5712780
נחל סרפד 10/2, מצפה רמון, 8060000
למעלה חוזה שירות תנאי שימוש
שינוי גודל גופנים
ניגודיות