יתרונות מערכת וורדפרס

יתרונות מערכת וורדפרס

וורדפרס היא מערכת לניהול תוכן אשר יצאה לאור בשנת 2003 ולאחר שנה תורגמה לשפה העברית, מה שאפשר שימוש קל ונוח גם עבור הישראלים. מערכת וורדפרס כתובה בקוד פתוח בשפת PHP ונראה כי הנגישות שלה והפתיחות הזמינו משתמשים רבים, מאחר כי היום היא מערכת ניהול התוכן הכי פופולארית ברשת האינטרנט. חברת Linux hosting  ממליצה על מערכת וורדפרס ליצירת בלוגים, פורומים ומגוון גדול של אתרים. להלן מספר יתרונות המערכת:

  1. מאחר שהמערכת עובדת עם קוד פתוח, אין צורך ברכישת רישיון עבור השימוש, אלא הורדה של התוכנה ללא תשלום ובשימוש חופשי בכל הפונקציות.
  2. הקמת אתר דרך וורדפרס אינה מצריכה ידע טכני קודם או התמצאות בבניית אתרים, המערכת קלה ופשוטה לתפעול, גמישה ומאפשרת שינויים רבים. למערכת נכתבו אלפי תוספים, מה שמגדיל את האופציות התפעוליות ואת הפונקציות, כמו למשל תבניות עיצוב אותן ניתן להוריד מהרשת בחינם ולעצב את האתר בצורה ייחודית.
  3. שימוש במערכת וורדפרס מבטיח אבטחה במידה גבוהה, המערכת עובדת עם הרשאות גישה רבות עבור אבטחה מקסימאלית ובנוסף מאפשרת גיבויים של כל הנתונים בזמנים ספציפיים.
  4. מערכת וורדפרס עובדת בעזרת ממשק ידידותי ונוח עבור הגולשים, מאפשרת גישה קלה למידע ומקדמת את התוכן במנועי החיפוש באינטרנט.
  5. ניהול תכנים בצורה יעילה ומסודרת, לפי קטגוריות ותגיות.
  6. המערכת נגישה מאוד, מאפשרת ממשק ישיר עם רשתות חברתיות ונגישות לפלאפונים סלולאריים.
  7. מערכת וורדפרס מאפשרת אחסון אתרים על שרתי לינוקס ומאפשרת עלויות תחזוקה נמוכות מהרגיל, בגלל קהילת מערכת רחבה.

לסיכום, מערכת וורדפרס היא מערכת לניהול תוכן המומלצת לניהול אתרים, המציעה פונקציות תפעול רבות המקלות על המשתמש. מאחר שהמערכת עומדת בתקן הרשת כמקובל ומשתמשת בקישורים ראויים, היא מקבלת נקודות זכות במנוע החיפוש של גוגל ומאפשרת קידום מרבי של תוכן האתר. בשוק הנוכחי ישנן עוד מגוון של מערכות ניהול תוכן כגון: ג'ומלה ומג'נטו, אשר גם להן יש יתרונות רבים, אך מערכת וורדפרס משלבת מגוון גדול יותר של תכונות שמייחדות אותה מהשאר. בחירת מערכת ניהול תוכן ושרת לאחסון אתרים, צריכה להיעשות על פי הצרכים של הלקוח מהאתר שלו.


2018 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל