כל הסיבות מדוע לעבוד עם וורפדרס

כל הסיבות לבנות את אתר האינטרנט שלכם עם מערכת וורדפרס.

 

בניית אתר אינטרנט עבור בעלי עסק או מפתחים מנוסים, מצריכה מערכת ניהול תוכן מסוימת וחברה המעניקה שירות של אחסון אתרים. בשוק כיום ישנן מגוון מערכות של עריכת תוכן, בעזרתן למעשה ניתן להקים את האתר. וורדפרס מסומנת כאחת המערכות הטובות בעולם, מאחר והיא יציבה, גמישה, חסכונית ופונקציונאלית. מערכת וורדפרס כתובה בקוד פתוח, עליה ניתן להתקין תוספים רבים, בהתאמה מדוקדקת לצרכי הלקוח מהאתר. הגמישות של המערכת מתבטאת באפשרות להוסיף תבניות עיצוב מתוך הרשת, לפעול מול רשתות חברתיות, להוסיף אלמנטים שונים ועוד. כמו כן, מערכת וורדפרס קלה לשימוש ומתנהלת על ידי ממשק מאוד ידידותי לכל משתמש, ללא קשר לידע הטכני שלו. ניהול הבלוג/האתר נעשה בפשטות רבה במסמך המדומה ל-word ומאפשר כתיבת תוכן בצורה הנוחה והמוכרת.

מערכת גמישה, נוחה ופונקציונאלית

מערכת וורדפרס לא מצריכה רכישת רישיון, אלא ניתנת להורדה מכל מחשב ללא עלות. לכן, ניתן לפעול עם המערכת בתפעול גמיש ונוח, בעזרת אלמנטים רבים הנמצאים במערכת ואלמנטים נוספים, אותם ניתן להוסיף בקלות דרך הרשת. תחת תפריט ההגדרות של וורדפרס, ניתן למצוא הגדרות כלליות, כתיבה, קריאה, דיון, ערכות עיצוב ועוד. בהגדרות הכלליות ניתן לקבוע את שם הבלוג או האתר ואת ההרשאות להרשמה. בהגדרות הכתיבה יש אופציות מתקדמות, בין היתר ניתן להוסיף אייקונים שונים שיחליפו את סימני הסמיילי הפשוטים של המקלדת. בהגדרות הקריאה, בעיקר ניתן להגדיר את העמוד הראשי ולקבוע האם הוא יכיל מספר פוסטים מלאים, תקציר של פוסטים או תמונה. בהגדרות ערכות עיצוב ניתן להשתמש בערכות המובנות של האתר, או להוריד ערכות עיצוב מהרשת בחינם או בתשלום ולעצב עימם אתר ייחודי אשר לא דומה לשאר. את מערכת וורדפרס ניתן לערוך ולעצב בקלות, דרך ממשק קל לשימוש, אותו מאוד קל ללמוד.

לסיכום

חברת Linux hosting מציעה חבילות אירוח של אחסון אתרים העובדים עם מערכת וורדפרס. אתרים הללו מאוד נפוצים בשנים האחרונות, מאחר וההפעלה היא קלה ונוחה, ללא צורך בידע של תכנות דפי HTML. כאמור, מערכת וורדפרס מאפשרת הקמת אתר פונקציונאלי, חסכוני וזמין במהירות, אותו ניתן להקים תוך מספר דקות. בעזרת מערכת תוכן זו, ניתן ליצור אתר יצירתי מושקע, בעל אלמנטים רבים ומגוונים.

עוד באתר…

2021 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל
עקבו אחרינו בפייסבוק או בטוויטר על מנת לקבל הודעות, עדכונים, מבצעים ועוד.

[email protected]
טלפון – 0525290986 – 077-5712780
נחל סרפד 10/2, מצפה רמון, 8060000
למעלה חוזה שירות תנאי שימוש
שינוי גודל גופנים
ניגודיות