לא לכל אתר מתאים אותו האחסון

 

מדהים לראות כיצד הרשת צומחת ומתפתחת. מידי יום נוספים אליה עוד ועוד אתרים חדשים, צבעוניים, פונקציונאליים ויעילים. ניתן לומר, כי, במידה רבה, מאז ניתוק התלות במחשב הביתי, והעברת הגלישה ברשת למכשירים הניידים (טלפונים סלולאריים, לפטופים, טאבלטים), כל החיים המציאותיים שלנו שוכפלו והועברו לרשת ולאתרים הגודשים אותה. מובן מאליו כי לא כל האתרים שווים לכל אחד מהם, בנוסף לעיצוב הייחודי לו, גם מטרה וייעוד משלו, שכן, הבסיס להקמת אתר, הוא ההחלטה איזה אתר אנחנו רוצים שהוא יהיה.

סוגי האתרים ברשת:

אתרי מסחר אלקטרוני וחנויות וירטואליות מקוונות

אתרי מכירות אונליין, המאפשרים מסחר אלקטרוני, ללא תיווך אנושי. יתרונותיו של אתר כזה היא באי התלות בשעות פתיחה ובמיקום פיזי של החנות ובחסכון הגדול בעלויות המושג דרך הווירטואליה. הקנייה המאובטחת, אותה מציעים רוב האתרים הרציניים בתחום, מאפשרת ללקוחות הרוכשים גם את תחושת הביטחון, כי למרות שמדובר ברשת (מרחב פתוח), נתוניהם מוגנים ונשמרים בקפידה.

רשתות חברתיות ואתרי ווב 2.0

העידן החדש ברשת הביא לפריחתם של אתרים דינמיים, אשר בהם הגולשים הינם שותפים ליצירת התכנים הגודשים אותם. את הביטוי המובהק ביותר לכך, אנחנו פוגשים ברשתות חברתיות ובבלוגים בנושאים שונים.

פורטלים

פורטלים הינם אתרי תוכן גדולים, אשר לרוב עוסקים בנושא ספציפי (למשל, חדשות, משפחה, הורות, קריירה וכן הלאה). אתרים אלה מכילים אף כלי עזר נוספים העומדים לשירות הגולשים בהם (שאינם קשורים ישירות לנושא הפורטל), ולכן, במרבית המקרים, הם מוגדרים אצל גולשיהם כדף הבית בדפדפן הגלישה שלהם.

אתרי תוכן

אתרי תוכן הינם אתרים המבוססים על מערכת ניהול תוכן (CMS), אשר מאפשרת טיפול בתכנים הויזואליים והטקסטואליים ללא צורך להתעסק בכתיבת קודים. אתרים כאלה נתפשים כאתרים רציניים ומקצועיים ומכילים חומר ענייני רב. מערכת ה-CMS הנפוצה ביותר כיום בעולם היא הוורדפרס, ושילוב שלה עם שרת אחסון וורדפרס ייעודי, יכול להפיק ממנה יכולות ששרתים אחרים לא יצליחו.

אתרי פלאש

עד לא מזמן, אתרי הפלאש היו ידועים בחוויה הויזואלית המרהיבה מרובת האפקטים שהם הציעו לגולשים בהם. אולם, מאז הכריזה גוגל על מלחמה בפלאש, ירדה קרנם של אתרים הבנויים בטכנולוגיה והם הולכים ונעלמים. אתרים אלה היו מעוטי תכנים וטקסטים, והחוויה נסבה בהם מסביב לקול ולוויזואליה.

אתרי תדמית

אתרי תדמית הם אתרים שיווקיים שמטרתם לבסס את הניראות והנוכחות של בית עסק או ארגון ברשת. אתר כזה יכיל מידע על הארגון ותחומי ההתמחות שלו, מטרותיו, חזונו, וכן הלאה. מדובר באתרים שאינם גדולים (בסביבות כעשרה עמודי תוכן) ומטרתם ליצור עניין בלקוחות חדשים ולשמר את הלקוחות הקיימים.

איך בוחרים אתר אחסון לאתר שלכם?

ככלל, מה שיקבע, הוא תמיד הצרכים המיוחדים של האתר שלכם. למשל, ברור שאם אתם בונים אתר מבוסס וורדפרס, שרת אחסון וורדפרס (ולא שרת אחר) יציע לכם את הפתרונות הטובים ביותר, שרת PHP יתאים לאתר הכתוב ב-PHP, שרת ווינדוס יתאים למפעילי MySQL ו- MS-SQL, וכן הלאה. בכל מקרה, תמיד מומלץ להתייעץ עם ספקית השירות ולבצע התאמת ציפיות בין סוג האתר לבין שרת האחסון המוצע.

עוד באתר…

2019 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל
עקבו אחרינו בפייסבוק או בטוויטר על מנת לקבל הודעות, עדכונים, מבצעים ועוד.

[email protected]
טלפון – 0525290986 – 077-5712780
נחל סרפד 10/2, מצפה רמון, 8060000
למעלה חוזה שירות תנאי שימוש
שינוי גודל גופנים
ניגודיות