למה כל כך חשוב להתאים את האתר למובייל?

 

אחת המהפכות הטכנולוגיות המשמעותיות ביותר של המאה העשרים (לפחות עבור חיי היום-יום של רבים) מקורה בעולם הסלולר. הטלפונים הניידים הם כיום חלק מרכזי מהחיים שלנו, והם משמשים אותנו לצרכים רבים ומגוונים. למעשה, טלפונים ניידים הם חלק מהשילוש הקדוש של “מפתחות-ארנק-נייד”, ואם בטעות נשכח את הנייד שלנו בבית, סביר מאוד להניח שנחזור הביתה כדי לקחת אותו. הטלפון הנייד משמש אותנו גם לצורכי גלישה באתרים שונים, ובזכותו אנו מפיגים את השעמום בעת נסיעה באוטובוס, מבצעים רכישות ומלקטים מידע נחוץ. על כן, התאמת האתר העסקי למובייל היא היום דרישת בסיס מכל עסק. מי שעדיין לא משוכנע – כדאי שיקרא את המאמר הבא.

 

קידום קידום קידום

הסיבה העיקרית בעטיה בעלי עסק רבים בוחרים להתאים את האתר שלהם למובייל היא כמובן החלטה אסטרטגית בעיקרה. כיום, כאשר אנחנו מעוניינים לאתר מידע מסוים או לרכוש מוצר כלשהו, נשתמש פעמים רבות במנועי חיפוש, ובעיקר במנוע החיפוש המרכזי – גוגל. חברת גוגל משרתת לא רק את צרכיהם של בעלי העסקים, אלא גם את הצרכים של כלל המשתמשים, ומטרתה היא להפוך את הגלישה לאיכותית יותר ולתואמת יותר את דרישות הלקוחות. מכיוון שגוגל מודעת לכך שחלק גדול מהגולשים משתמשים במכשירים ניידים, היא הצהירה כי דירוג האתר בתוצאות החיפוש יושפע מהתאמת האתר למובייל. מלבד זאת, אתר שהוא ידידותי למובייל אף יזכה לאייקון ייעודי בתוצאות החיפוש. מבחינת בעל העסק, למצב זה יש משמעות מרכזית אחת – כדי לקדם את האתר וכדי להגיע למספר רב יותר של לקוחות פוטנציאליים, עליו להתאים את האתר העסקי למובייל.

 

יצירת חוויית משתמש טובה יותר

לצד המהפכה בעולם הסלולר, בשנים האחרונות חלה גם מהפכה נוספת – ההתמקדות בחוויית הלקוח. כיום, צרכנים אינם מסתפקים עוד בחיפוש המוצר המושלם; השוק היום פתוח הרבה יותר, ועל כן עבור כל מוצר או שירות ניתן למצוא מתחרים רבים. בשל כך, המטרה המרכזית של כל בעל עסק היא לבדל את עצמו ולהוכיח את איכותו ואת הייחודיות שלו לעומת המתחרים. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות יצירת חוויית משתמש יוצאת דופן. זאת אחת הסיבות לכך שבעלי עסק בוחרים שרת וירטואלי או אחסון אתרים באיכות גבוהה. הללו מאפשרים למבקר באתר לגלוש בנוחות ובמהירות, בלי להמתין זמן רב לטעינת הדפים. המעבר הקל בין הדפים הוא תנאי חשוב להישארותו של הלקוח באתר, וככל שהוא יישאר זמן רב יותר באתר, כך סביר יותר להניח שירכוש את המוצר שמציע בעל העסק. לכן, התאמת האתר העסקי לסלולר היא הכרחית עבור כל בעל עסק המעוניין ליצור חוויית גלישה נעימה עבור הלקוח שלו.

 

איפה מתחילים?

אחרי שכבר ביססנו את חשיבות התאמת האתר העסקי למובייל, נותר רק להשלים את המהלך. הצעד הראשון הוא לבחון את המצב הקיים ולבדוק האם האתר העסקי מתאים למובייל. זאת ניתן לעשות היום באופן פשוט וקל באמצעות כלי אינטרנטי שבו מזינים את כתובת האתר. אם הבדיקה מעלה כי האתר אינו מותאם למובייל, מומלץ לפנות לגורם מקצועי המתמחה בתחום, שיוכל להגיש סיוע הולם. התאמת האתר למובייל ושימוש באחסון אתרים מתאים- תאפשר למעסיק להגדיל משמעותית את מאגר הלקוחות הפוטנציאליים שלו, ומכאן – להגדיל את רווחי העסק.

 

 

עוד באתר…

2019 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל
עקבו אחרינו בפייסבוק או בטוויטר על מנת לקבל הודעות, עדכונים, מבצעים ועוד.

[email protected]
טלפון – 0525290986 – 077-5712780
נחל סרפד 10/2, מצפה רמון, 8060000
למעלה חוזה שירות תנאי שימוש
שינוי גודל גופנים
ניגודיות