כל הסיבות מדוע לבנות אתר וורדפרס

וורדפרס היא מערכת ניהול האתרים המובילה באינטרנט כיום, ויש לכך סיבות טובות רבות. אם אתם חושבים לבנות אתר וורדפרס, אתם כבר בכיוון הנכון. הנה חלק מהיתרונות של אתרים הבנויים בוורדפרס:

וורדפרס מתאימה למגוון רחב של אתרים

איזה אתר אתם רוצים? בלוג? אתר תדמיתי לעסק? אתר סחר גדול עם אלפי מוצרים? מגזין תוכן מגניב עם המון מאמרים? מדובר באפשרויות רבות ומגוונות, וכל סוג אתר כזה מצריך תכנון שונה, בחירת אחסון אתרים מתאים, תוכן שיקדם את האתר ועוד. כל זה חשוב, אבל לא כל כך משנה מבחינת מערכת הניהול – ניתן להקים כל אחד מסוגי האתרים האלה באמצעות וורדפרס, ובחלק מהמקרים גם ללא התאמות משמעותיות. כן, וורדפרס יכולה להיות בלוג, אתר קטן או גדול, וגם חנות אינטרנטית. יתרה מכך, וורדפרס מאפשרת לכם לשלב בקלות סוגי אתרים – למשל, אתר תדמיתי עם בלוג, או אתר תוכן עם חנות.

וורדפרס תומכת היטב בעברית

זה נכון שבתחילת הדרך היו קצת קשיים בהתאמה מלאה של וורדפרס לעברית. אבל היום, המערכת עובדת בעברית מלאה – גם בממשק הניהול וגם בתבניות העיצוביות, וגם במרבית התוספים הפופולריים. מה שלא מותאם לעברית, ניתן לעדכן ולסדר בקלות יחסית, באמצעות אנשי מקצוע העוסקים בתחום.

וורדפרס היא קוד פתוח

קוד פתוח מאפשר לכם חופש. כשאתם בונים אתר עם וורדפרס, אתם יכולים לבחור באופן עצמאי וקל איך לעצב את האתר, אתם יכולים לעשות שינויים בקוד של התבנית והתוספים, אתם יכולים לבחור איפה לאחסן את האתר ומתי להחליף אחסון ועוד. אתם לא מוגבלים לעבודה עם ספק אחד או שניים, ויכולים לפנות לכמה סוגי אנשי מקצוע במקביל – כל אחד בתחום המומחיות שלו. אם העבודה עם אחד מהם לא מסתדרת, אפשר להחליף בקלות, מכיוון שאתם לא כבולים למערכת קוד סגור, שרק קומץ מפתחים יודעים לעבוד איתה.

גוגל אוהב את וורדפרס

אתרי וורדפרס טובים לקידום ומציעים תשתית נוחה ל-SEO. אמנם, עדיין צריך מומחה ל-SEO כדי לקדם את האתר שלכם, במיוחד אם אתם בתחום תחרותי, אבל לוורדפרס יש מגוון כלים שמסייעים לקידום האתר ושיפור הביצועים שלו, ורובם מוצעים בחינם או בעלות זניחה.

תוספים, הרחבות ושדרוגים

וורדפרס מתעדכנת ומתרחבת כל הזמן, ושומרת על האתר שלכם בחזית הטכנולוגיה. בעבר היה צורך בעדכונים ידניים מסובכים, אבל היום המערכת והתוספים מתעדכנים בלחיצת כפתור. ואם כבר מדברים על תוספים – אין בתחום הזה תחרות לוורדפרס. מאגר התוספים החינמי של וורדפרס מציע עשרות אלפי תוספים שיכולים להרחיב את הפונקציונליות של האתר שלכם – כולם בחינם. קיימים גם תוספים רבים ואיכותיים, המוצעים בתשלום קטן יחסית. במקרים מיוחדים, אפשר גם לפתח תוספים לוורדפרס על פי הצרכים שלכם – זה הכוח של הקוד הפתוח.

החלפת אחסון קלה ופשוטה

קל מאוד "לעבור דירה" עם אתר וורדפרס. מכיוון שמדובר במערכת קוד פתוח, היא מאפשרת לכם "לארוז" את האתר ולעבור לשירות אחסון אתרים חדש במידת הצורך. גם אם אתם לא יודעים איך להעביר את האתר, חברת אחסון האתרים תשמח לרוב לעשות זאת בשבילכם (אנחנו נשמח במיוחד – דברו איתנו ונעזור לכם להעביר את האתר לאחסון איכותי באמת).


2018 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל