מחפש אחסון אתרים בפעם הראשונה? אלו הקריטריונים שחייבים להכיר

בעלי עסק רבים חוששים מהרגע הזה – השלב שבו עליהם למצוא שירות אחסון אתרים. כיום קיימים בשוק מגוון רחב של שרתים המציעים חבילות אחסון שונות, ולא תמיד פשוט להבין מה חבילות אלו כוללות ואיזה מהן עונה על צורכי בית העסק. חברות מסוימות מציעות חבילות אחסון זולות מאוד אבל בדיעבד מתברר כי השירותים הנכללים בחבילות אלו הם מצומצמים מדי ואינם מאפשרים תפקוד תקין של העסק; במקרים אחרים חברות שונות מציעות שירותים מתקדמים ויקרים, שחלקם כלל אינם נדרשים לבית העסק בשלב שבו הוא נמצא. המאמר הבא יציג מספר טיפים שיסייעו לחסוך במשאבים ולהתאים לבית העסק את אחסון האתרים הנכון עבורו.

 

אפיון צרכים

הדרך למציאת שרת אחסון מתאים חייבת להתחיל באפיון הצרכים של בית העסק. אין טעם לשלם מחיר גבוה על אחסון אתרים הכולל מאפיינים מתקדמים שאינם נדרשים לעסק, ואין זה מומלץ להסתפק בחבילת שירות מצומצמת שאינה עונה על הצרכים הקיימים. בהגדרת הצרכים של בית העסק חשוב להתייחס לא רק לצרכים המיידיים, אלא גם לצרכים הצפויים בטווח של השנה הקרובה לפחות.

 

ללכת על בטוח

שירותי אחסון אתרים הם כיום חלק משמעותי מהתשתית העסקית. שרת אחסון אמין ואיכותי מאפשר לאחסן את האתר העסקי, ובאמצעותו ניתן לקיים שגרת עבודה תקינה. לכן, אין זה מומלץ להסתמך על חברות קטנות שטרם הוכיחו את עצמן. כדאי לבחור בחברה מסודרת בעלת ותק היכולה להעמיד את הניסיון שלה לרשות לקוחותיה.

 

לא כולל שירות?

עניין מרכזי נוסף שיש לבחון לפני שחותמים על הסכם עם חברת אחסון אתרים, הוא נושא השירות והתמיכה הטכנית. ייתכן כי בעל העסק יצליח למצוא הצעת מחיר מצוינת עבור שרת האחסון העונה במדויק על הצרכים של בית העסק. אך אם החברה אינה מספקת את השירות המתאים, הבחירה הזולה הזו עלולה להתגלות כשגיאה יקרה במיוחד. כיום לקוחות העסק מצפים כי האתר העסקי יהיה זמין תמיד וכי הוא יספק להם חוויית שירות נוחה. אם האתר העסקי נתקע בשל בעיה בשרת, או אם ישנה תקלה טכנית אחרת, חשוב מאוד שלרשות בעל העסק יעמוד מוקד שירות שיוכל לאתר את התקלה ולפתור אותה במהירות האפשרית.

 

גמישות

בתחילת דרכם, עסקים רבים נזקקים לשירותי איחסון אתרים מצומצמים יחסית. בדרך כלל, עסק מתחיל יכלול אתר לא גדול והוא יידרש לתשתית בפריסה שאינה רחבה. אך בהמשך, במיוחד אם העסק משגשג ומצליח, נדרש שרת אחסון בעל ביצועים טובים יותר; הפעילות העסקית גדלה, לאתר העסקי נוספים דפים ומוצרים חדשים מוצעים ללקוחות. על כן, כאשר בוחרים שירותי אחסון אתרים, חשוב לבחור בחברה המאפשרת גמישות. כך, כאשר יהיה צורך, ניתן יהיה להגדיל את החבילה המקורית ולהתאים אותה בקלות לצרכים המעודכנים של העסק. ככל שספק השירות נותן אפשרויות רבות ומגוונות יותר, כך יכול בעל העסק להיות בטוח יותר כי הוא עושה את הבחירה החכמה.

עוד באתר…

2019 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל
עקבו אחרינו בפייסבוק או בטוויטר על מנת לקבל הודעות, עדכונים, מבצעים ועוד.

[email protected]
טלפון – 0525290986 – 077-5712780
נחל סרפד 10/2, מצפה רמון, 8060000
למעלה חוזה שירות תנאי שימוש
שינוי גודל גופנים
ניגודיות