פתיחת ערוץ יוטיוב – לאיזה אתרים זה מתאים?

 

עבור גולשים רבים, רשת האינטרנט הפכה כבר מזמן למרחב אלטרנטיבי שבו הם מנהלים את החיים שלהם. הדוא”ל, אתרי חדשות, הרשתות החברתיות השונות ובלוגים – כל אלו הם אתרים המושכים אליהם המוני גולשים מדי יום. אך אחד ממוקדי המשיכה המשמעותיים ביותר הוא ערוץ היוטיוב. ערוץ זה עשוי לשמש גם בלוגרים פרטיים אך גם עסקים המעוניינים למשוך אליהם לקוחות חדשים. עם זאת, הקמה של ערוץ יוטיוב מצריכה חשיבה יצירתית, השקעה רבה וכמובן – האנשים המתאימים. לכן, לפי שפותחים ערוץ יוטיוב, כדאי לשים לב לאיזה אתרים ערוץ זה עשוי להתאים. על כך – במאמר הבא.

 

 

לפני הכל – למה זה טוב?

כאמור, הקמת ערוץ יוטיוב כרוכה בלא מעט מאמצים, ולכן, השאלה הראשונה שצריכה להישאל היא – למה זה טוב? מדוע שבית עסק שכבר יש לו אתר מצליח ואטרקטיבי ירצה להקים ולתחזק ערוץ יוטיוב? לכך קיימות מספר תשובות. ראשית – היוטיוב עובד, ועל כך יעידו כ-4 ביליון גולשים ברחבי העולם מדי יום; זהו ערוץ פופולרי מאוד המושך אליו גולשים רבים בשל סיבות מגוונות. אם לדוגמה גולש מעוניין ללמוד על תחום מסוים, אך הוא אינו רוצה להטריח את עצמו בקריאת טקסטים ארוכים בנושא, הוא יכול היום למצוא סרטון יוטיוב נגיש המספק הסבר קל ובהיר. גולש שמצא את מבוקשו בערוץ מסוים, סביר להניח שיחזור אליו פעם אחרי פעם, ולכן אין זה מפתיע כי אתר יוטיוב הוא האתר השלישי הפופולרי ביותר בעולם.

 

 

הזדמנות שיווקית

מכיוון שהיוטיוב נפוץ בעולם כולו, הוא מהווה מקור מצוין למשיכתו של קהל יעד חדש, ובאמצעותו ניתן להגדיל משמעותית את מאגר הלקוחות. בעל העסק יכול ליצור סרטונים המותאמים לקהלים שונים בכל רחבי העולם, וכך לטרגט את קהל היעד הרלוונטי מבחינתו. גם מי שיש ברשותו בלוג או אתר פרטי ומעוניין לבנות קהל קבוע של עוקבים יכול בהמשך לנצל את הערוץ לצרכים כלכליים. החוכמה היא ליצור מצד אחד סרטון העשוי היטב שכולל תוכן רלוונטי לגולש, ומצד שני לשלב בו את המסרים השיווקיים שיעודדו את השלמתן של עסקאות רכישה. כיום גם חברות גדולות כבר “עלו” על הטריק, והן אינן מסתפקות בפרסום ישיר וסטנדרטי; סרטוני הפרסומת הטובים ביותר ביוטיוב הם אלו המספרים סיפור, אלו שמצחיקים את הגולשים או אלו שמספקים לגולשים ערך מוסף.

 

 

למה חשוב לשים לב

כפי שכבר נאמר, הקמת ערוץ יוטיוב דורשת השקעה רבה. אין מדובר רק במאמצים ההתחלתיים בעת יצירת הערוץ. בעל הערוץ, בין אם הוא בעל עסק ובין אם הוא אדם פרטי, חייב להישאר רלוונטי כל העת. לשם כך עליו ליצור סרטונים מתאימים העונים על צורכי הלקוחות הפוטנציאליים, והעשויים היטב ובאיכות גבוהה. על כן, יהיה מצער מאוד אם כל ההשקעה הזאת תרד לטמיון בשל פגיעה בערוץ. בעל האתר צריך שיעמדו לרשותו שירותי אחסון אתרים כגון אחסון לינוקס, והללו יאפשרו להבטיח את המשך פעילותו התקינה של האתר.

עוד באתר…

2019 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל
עקבו אחרינו בפייסבוק או בטוויטר על מנת לקבל הודעות, עדכונים, מבצעים ועוד.

[email protected]
טלפון – 0525290986 – 077-5712780
נחל סרפד 10/2, מצפה רמון, 8060000
למעלה חוזה שירות תנאי שימוש
שינוי גודל גופנים
ניגודיות