שירותים נלווים שניתן לקבל בנוסף על אחסון האתר

 

מערכות המחשוב של בית העסק מהוות היום את התשתית העיקרית שלו. התפקוד התקין של המחשבים ושל הרשת הפנימית, אפשרויות האחסון והחיבור לאינטרנט – כל אלו הם תנאים הכרחיים לקיומה של שגרת עבודה פורייה. על כן, במסגרת התאמת פתרונות אחסון אתרים, מנהלי עסק רבים מעוניינים לקבל שירותים נלווים אחרים שיסייעו לחזק את התשתית הקיימת. על השירותים הנוספים הללו ועל היתרונות הגלומים בהם – במאמר הבא.

 

בניית אתרים

בעבר, כל בעל עסק היה נדרש להציג כרטיס ביקור מלוטש ולעצב עלון פרסום מדויק שמטרתם לייצג את מהות העסק בפני עמיתים ובפני לקוחות פוטנציאליים. כיום, כרטיס הביקור הזה הוא למעשה האתר העסקי. כאן יכול מנהל העסק לתאר את השירותים שהוא מעניק, לספר על הלקוחות שעימם עבד, להציג תיק עבודות מפורט ואף “להשוויץ” קצת במכתבי תודה שקיבל. אך כדי שהאתר ימלא את ייעודו כשורה, חשוב לוודא כי הוא מאפשר חוויית משתמש נוחה ונעימה. אתר “מבולגן” המקשה את הניווט בין הדפים לא יוכל להוות פתרון ראוי. אם המשתמש צריך לעבור דרך מפותלת על מנת למצוא את מבוקשו באתר, קיים סיכוי סביר שהוא ינטוש במהרה את מאמציו ויעבור למתחרים. על כן, במסגרת פתרונות אחסון אתרים, ניתן היום גם לשכור שירותים של בניית אתרים הנעשית בידי מומחים בתחום. כדאי לשים לב כי בעת בניית האתר יש להתייחס גם לעיצוב שלו ולהתאמה של לוגו עסקי אטרקטיבי, ולעיתים שירות מסוג זה יש לרכוש בנפרד.

 

רישום דומיין

כאשר בוחרים שרת אחסון ניתן לא רק לבחור אחסון אתרים זול, אלא מומלץ לבחור ספק המעניק חבילה הכוללת גם רישום דומיין ותעודת SSL. אפשר כמובן לרכוש את הדומיין בנפרד, אך פעמים רבות יתברר כי רכישה מרוכזת של שירותים אלו תהיה זולה הרבה יותר וגם ההתנהלות מול ספק אחד היא נוחה ופשוטה הרבה יותר. במידה שבוחרים בספק המציע גם שירותי דומיין, כדאי לשים לב לכתובת שנבחרת ולמיקומו של השרת. שרת הממוקם בישראל יציע כתובת שהסיומת שלה היא co.il, אך ישנם שרתים המאפשרים סיומת של com. הבחירה צריכה כמובן להתבצע בהתאם לקהל היעד שאליו פונים; אם האתר מיועד לשימושם של גולשים ישראלים, הרי מומלץ לבחור בסיומת ישראלית ובשרת מקומי שיאפשר חוויית גלישה איכותית.

 

טאץ’ אחרון – אופטימיזציה של אפשרויות קידום

לאחר שנבחר שירות האחסון המתאים, ולאחר שהאתר נבנה ועוצב כראוי, כל שנותר הוא לחכות לגולשים. אלא שכיום, כאשר לכל שירות ולכל מוצר יש מתחרים רבים, אין טעם לחכות זמן רב. על מנת שאתר עסקי יצליח למשוך אליו לקוחות פוטנציאליים, נדרשת עבודה מאומצת ויומיומית בתחום ה-SEO. על כן, ברכישה של שירותי אחסון ניתן היום גם לקבל סיוע בתחום קידום מקצועי של אתרי אינטרנט. ייעוץ מקצועי, מחקר מקדים ושימוש במילות המפתח המתאימות יאפשרו לפלח באופן מדויק את קהל היעד ולטרגט אותו כראוי. כך ניתן יהיה לבנות אתר עסקי ותחרותי אשר יענה על צורכי הלקוחות ויגרום להם לחזור אליו שוב ושוב.

עוד באתר…

2019 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל
עקבו אחרינו בפייסבוק או בטוויטר על מנת לקבל הודעות, עדכונים, מבצעים ועוד.

[email protected]
טלפון – 0525290986 – 077-5712780
נחל סרפד 10/2, מצפה רמון, 8060000
למעלה חוזה שירות תנאי שימוש
שינוי גודל גופנים
ניגודיות