תבניות חינמיות מומלצות לאתרי וורדפרס

מבין כל הפלטפורמות השונות לבניית אתרים באינטרנט, וורדפרס היא אחת המצליחות שבהן. זוהי תוכנת קוד פתוח המאפשרת להקים בקלות יחסית אתר אינטרנט, ולא פחות חשוב מכך – היא תומכת בעברית. בשל כך (ובשל סיבות רבות נוספות) וורדפרס משמשת גם בעלי עסקים המעוניינים לבנות אתר איקומרס מקצועי, וגם בלוגרים המחפשים דרך פשוטה לשמור על קשר עם קהל העוקבים שלהם. גם אלו וגם אלו אינם חייבים להמציא את הגלגל – בוורדפרס ניתן למצוא תבניות חינמיות שבאמצעותן אפשר לבנות את האתר במהירות, גם ללא ניסיון רב בתחום הגרפיקה ובניית האתרים. מהן התבניות החינמיות המומלצות – על כך במאמר הבא.  

 

ראשית – איך בוחרים תבנית

תבניות חינמיות מוכנות מראש הן פתרון קל ונוח עבור משתמשים חדשים, אך כדאי לוודא כי אכן נמצאה התבנית הנכונה. אחרי הכול, גם שרת אחסון בוחרים בקפידה מתוך התאמה לצרכים הספציפיים של בית העסק או הבלוג. לשם כך, באתר וורדפרס ניתן לבצע מיון בהתאם לקריטריונים שונים. אפשר למשל לקבוע מה תהיה הפריסה של האתר – טור אחד עד ארבעה טורים, סרגל צדדי שמאלי, סרגל צדדי ימני או פריסת רשת. ניתן גם לבחור בתבנית בהתאם לאופיו של האתר; לדוגמה בעלי אתר איקומרס יעדיפו אולי תבניות מסוימות ואילו לאתרי בלוג יתאימו תבניות אחרות. מלבד זאת, כמו במקרה של שירותי אחסון אתרים, גם כאשר בוחרים תבנית וורדפרס, קיימים מאפיינים ספציפיים הנדרשים לבעל האתר. אפשר למשל לבקש שהכתיבה תהיה מימין לשמאל (פרט חשוב באתרים בעברית), לבחור כותרת גמישה, לבחור בתבנית בעלת רקע מותאם אישי וכיוצא בזה.

 

לכולם – תבנית Square 

זוהי תבנית אלגנטית בעלת קווים פשוטים, העשויה להתאים לסוגים רבים של אתרים. היא מאפשרת התאמה אישית של הכותרת, רקע מותאם אישי וכוללת גם אפשרות של כתיבה מימין לשמאל. התבנית הגמישה הזאת יכולה להיות אידאלית למטרות שונות ולא פחות חשוב – היא מתאימה שימוש גם במכשירים ניידים.

 

אלגנטית, אך לא לכל אחד – תבנית Sparkling

תבנית נוספת המאמצת עיצוב מינימלי ונקי, היא תבנית ה-Saprkling. תבנית זו עשויה להתאים גם לאתרים עסקיים וגם לאתרי בלוגים, והיא רספונסיבית ונגישה גם כשמדובר במכשירים ניידים. ניתן לבצע שינויים קלים בתבנית ולבחור בפונט או בצבעים שונים, והיא אף ידידותית ל-SEO. עם זאת, תבנית זו אינה תומכת בעברית נכון להיום. לכן, אם בחרתם שרת אחסון או אחסון אתרים התומכים בעברית, ואתם מעוניינים שגם התבנית תעמוד בתנאי זה, רצוי למצוא תבנית אחרת.

 

לבלוגרים – תבנית Harmonic

כפי שבוחרים שרת אחסון בהתאם לצורך, כך גם התבנית צריכה להתאים למטרה. תבנית הרמוניק אולי לא תתאים לבעלי עסקים, אך היא מצוינת בעיקר לבלוגרים המעוניינים לעצב אתר קל לעדכון. התבנית מאפשרת כתיבה מימין לשמאל, כוללת אופציות לפוסטים דביקים, ומספקת הזדמנות להציג את תיק העבודות של בעל האתר.

עוד באתר…

2019 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל
עקבו אחרינו בפייסבוק או בטוויטר על מנת לקבל הודעות, עדכונים, מבצעים ועוד.

[email protected]
טלפון – 0525290986 – 077-5712780
נחל סרפד 10/2, מצפה רמון, 8060000
למעלה חוזה שירות תנאי שימוש
שינוי גודל גופנים
ניגודיות