למה אתה חייב תוכן מקצועי באתר שלך?

אחד המהפכות הגדולות ביותר בתחום השיווק קשורה למהפכה משמעותית לא
פחות – כניסתה של רשת האינטרנט לעולמנו. בעבר, פרסום ושיווק של מוצרים נעשו בעיקר דרך אמצעי התקשורת הוותיקים, הלא הם הטלוויזיה, העיתונות הכתובה והרדיו. אך כיום, גם כאשר הלקוח כבר מגיע לאתר העסקי, מלאכת השיווק לא הסתיימה. בדרך כלל, בייחוד כאשר מדובר ברכישות בסכומים גבוהים יחסית, הלקוח לא יסתפק בבחינה של הצעה אחת; הוא ייכנס לכמה אתרים שונים, ייבחן את המוצרים הקיימים שם ואת השירות המוצע לו. את ההחלטה הסופית הלקוח יקבל לא רק על בסיס סקר ראשוני זה אלא גם על פי הרושם שיתקבל מהאתר ומהתוכן הקיים בו. עדיין לא השתכנעתם שתוכן מקצועי הוא עניין הכרחי? אתם כנראה צריכים לקרוא את המאמר הבא.

 

חיזוק התדמית

בצדק או שלא בצדק, חלק מהצלחתו של עסק נובעת מהתדמית שהוא בונה לעצמו. לשם כך מושקעים מאמצים רבים בעיצוב לוגו, ביצירה של ערכי המותג וכמובן – בהקמה של אתר אינטרנט מרשים ומושך. האתר חייב לאפשר חוויית גלישה נעימה ונוחה, ורצוי כמובן גם להתאים אותו למובייל, אך מה לגבי התוכן? זה המקום להזכיר – הגולש אולי יגיע לאתר בגלל אמצעי הקידום, אך הוא יישאר בו רק אם יוצע לו תוכן איכותי.

 

נקודות חשובות

ראשית, לא לפגוע – זוהי שבועת היפוקרטס המחייבת את כל הרופאים, וכוחה יפה גם כאן. חשוב להיות ערים לרגישויות הקיימות בציבור כולו ולרוח התקופה. בסופו של דבר המטרה היא להגדיל את קהל היעד של האתר ולא להעליב אף אחד.

בשורה התחתונה – כדי לבנות תדמית חיובית באמצעות תוכן האתר, צריך במידת האפשר לפנות לגברים ולנשים כאחד ורצוי לבחור בסגנון חיובי ולא בתוכן ציני מדי או פוגעני. אם אתם לא בטוחים באשר לאיכות התוכן, כדאי להיעזר בחברת תוכן מקצועית וליצור בעזרתה מאמרים מקצועיים המחזקים את תדמיתו של העסק.

כתיבה מקצועית – הקמתם אתר מקצועי? בחרתם שרת VPS או אחסון אתרים וורדפרס ממקור מהימן? גם התוכן מצריך התייחסות דומה. התוכן באתר חייב להיות כתוב באופן מקצועי, ללא שגיאות, בסגנון רהוט המותאם לקהל היעד.

 

שימור הקשר עם הלקוח

לתוכן איכותי יש שימוש נוסף, חשוב לא פחות – שמירה על קשר עם הלקוחות. הקמתם אתר, התאמתם עבורו שרת VPS או אחסון אתרים וורדפרס וכעת אתם מחכים לגולשים. אך זהו המקום להזכיר – מדינת ישראל היא קטנה יחסית והשוק כאן לא גדול. בסופו של דבר, חלק ניכר מן העסקים מסתמכים על לקוחות חוזרים ונאמנים המכניסים רווח קבוע. לכן, האתר העסקי צריך לספק לגולש סיבה טובה לחזור אליו לביקור נוסף. מאמרים איכותיים ומעניינים העונים על צורך אמיתי הקיים אצל הלקוח, יסייעו למשוך את קהל היעד הרצוי ולשמר את הקשר עם הלקוחות הקיימים. את התוכן הזה ניתן גם להציע באמצעות ניוזלטר קבוע, וכך תהיה אפשרות לעדכן את הלקוח בדבר מוצרים חדשים ולהציע לו מבצעים המותאמים עבורו.

עוד באתר…

2019 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל
עקבו אחרינו בפייסבוק או בטוויטר על מנת לקבל הודעות, עדכונים, מבצעים ועוד.

[email protected]
טלפון – 0525290986 – 077-5712780
נחל סרפד 10/2, מצפה רמון, 8060000
למעלה חוזה שירות תנאי שימוש
שינוי גודל גופנים
ניגודיות