תוכנות אנטי וירוס מומלצות לשנת 2019

 

גם בעל העסק הזהיר ביותר עלול לגלות יום אחד שמערכת המחשוב היקרה שלו נכנסה לסטטיסטיקה. כיום, אין כמעט סיסמה שלא ניתן לפרוץ או סביבת עבודה שהאקרים אינם יכולים לגשת אליה. גורמים עוינים מפתחים כל העת וירוסים מתוחכמים ושיטות פריצה והפצה מתקדמות, ועל כן, כל אחד זקוק להגנה ראויה על המחשבים המשמשים אותו. כאשר מדובר במערכת מחשבים עסקית, הצורך בהגנה משמעותי עוד יותר; ללא אמצעי הגנה ראויים, המידע העסקי עלול להיעלם או חמור מכך – להגיע לידיים הלא נכונות, וכל תפקודו של העסק עלול להיפגע. לכן, לקראת השנה האזרחית החדשה, מרוכזות במאמר זה כמה מתוכנות האנטי וירוס המומלצות לשנות 2019.  

 

Norton

תוכנת האנטי וירוס של נורטון היא אחת הוותיקות והמוצלחות ביותר, ונכון להיום מעמדה עודנו איתן ויציב. תוכנה זו מאפשרת לבחור בין שלוש רמות אבטחה שונות – Standard, Deluxe ו-Premium, והמטרה העיקרית שלה היא לספק שכבת הגנה, במיוחד במקרים שבהם בתוכנות שעימן עובד בית העסק ישנן פרצות שונות. אחד המאפיינים שבזכותם תוכנת נוטרון מצליחה כל כך היא ה-Sonar המחפשת כל העת סימנים לפעילותם של גורמים עוינים למערכת המחשוב. פיצ’ר נוסף המעיד על טיבה של תוכנה זו הוא הערבות שהיא מספקת; במידה שתוכנות נורטון לא הצליחה להסיר את הווירוסים מהמחשב, יזכה המשתמש להחזר כספי. כדי ליהנות מהטבה זו (שלא כל התוכנות מבטיחות…) יש לרכוש את התוכנה ישירות מנורטון.

 

Total Av

כבודה של נורטון במקומה מונח, אך יש לה כמובן מתחרות, ואחת החזקות שבהן היא תוכנת אנטי וירוס Total Av. זוהי תוכנה המתאימה גם לשימוש פרטי, אך היא מצוינת גם עבור כל מי שנדרש להגן על שרת וירטואלי עסקי, וכל מי שנדרש לשירותי אחסון אתרים. תוכנה זו מציעה הגנה מלאה, כולל הסרת וירוסים ממגוון רחב של מכשירים ומערכות הפעלה. היא ניתנת להתקנה למחשבי PC, במחשבי MAC ואפילו בטלפונים ניידים הפועלים באמצעות מערכות Android או iOS. היא מספקת גם הגנה מפני תוכנות ריגול ומפני תוכנות כופר שמטרתן לגזול מהמשתמש את השליטה במחשב שלו.

.

 

PCPROTECT

תוכנת אנטי וירוס מומלצת נוספת היא ה-PCPROTECT שגם היא מתאימה למגוון רחב של מחשבים והתקנים. תוכנה זו ניתן להתקין גם ב-PC וגם ב-MAC והיא מתאימה לשימוש במכשירי אנדרואיד או בהתקנים של חברת אפל. תוכנת האנטי-וירוס הזאת מבטיחה להסיר כל תוכנה עוינת העלולה לפגוע במחשבים של העסק, כמו גם לחסום את הגישה לאתרים המבצעים דיוג (גנבה של פרטים אישיים על ידי גורמים עוינים). באמצעותה ניתן לבצע סריקות תקופתיות במחשב, לנהל את הסיסמאות ואת הדפדפנים, והלקוחות מוזמנים לפנות בעת הצורך לשירות לקוחות טלפוני או להיעזר בצ’אט.

.

 

Avira

לסיום, נזכיר תוכנת אנטי-וירוס נוספת המציעה שלושה סוגים של חבילות, בהתאם לצורכי הלקוח. לקוחות הבוחרים בחבילה Avira System Speedup יקבלו מחשב הפועל מהר יותר, ושטח אחסון גדול יותר בדיסק. חבילת ה-Antivirus pro כוללת את שכבות ההגנה שניתן למצוא בחלק גדול מתוכנות האנטי-וירוס, אך מוצר הדגל של Avira הוא ללא ספק ה-Avira Optimization Suite המציע אנטי-וירוס והסרת וירוסים, הגנה מפני האקרים וכמובן אופטימיזציה של ביצועי המחשב. כדאי לשים לב – לפעמים מוצעות הנחות שונות על המוצרים, וכדאי לקרוא היטב את המפרט של כל חבילה על מנת לוודא שהיא אכן עונה על צורכי העסק.

עוד באתר…

2019 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל
עקבו אחרינו בפייסבוק או בטוויטר על מנת לקבל הודעות, עדכונים, מבצעים ועוד.

[email protected]
טלפון – 0525290986 – 077-5712780
נחל סרפד 10/2, מצפה רמון, 8060000
למעלה חוזה שירות תנאי שימוש
שינוי גודל גופנים
ניגודיות