טיפים לבניית אתר תדמית

העולם המודרני אינו מפסיק להשתנות ולהתפתח. בעבר, על מנת להבטיח את הצלחתו של בית העסק, היה על בעל העסק לדאוג לפרסום ראוי ולוודא כי העסק רשום בספר הטלפונים המקומי. כיום ספרי הטלפונים כבר פסו מן העולם, אך העיקרון נותר זהה – עסק מצליח הוא עסק הנמצא במודעות של הלקוחות, והוא מזוהה עם שירות איכותי ומקצועי. כיום, כדי להגיע למצב זה חייבים קודם כל לעבור דרך האינטרנט, מאגר המידע והידע המודרני, כיוון שזוהי הדרך העיקרית שבה ניתן להרחיב את קהל הלקוחות של העסק. ובדיוק בנקודה הזאת נכנס לבמה אתר התדמית.

 

מהו אתר תדמית

כפי שמשתמע מהכתוב לעיל, אתר תדמית הוא קודם כל כרטיס הביקור של בית העסק. הוא מסייע לגבש את הרושם הראשוני של הלקוח מבית העסק, ועל כן חשוב לבנות אותו בצורה אטרקטיבית המותאמת לקהל היעד שאותו מעוניינים למשוך. אתר זה יכול לשמש גם כערוץ תקשורת עם הלקוחות ודרכו ישנה גם אפשרות ללקט מידע על הגולשים על מנת להבין מה בדיוק הם מחפשים וכיצד ניתן להציע שירות מדויק יותר שיוביל לרווחים גבוהים יותר. אך על מנת לבנות אתר תדמית מצליח ואפקטיבי אין די במוצרים מצוינים ובגרפיקה מרשימה, וכדאי לשים לב לטיפים הבאים.

 

בניית תדמית אמינה

במובנים רבים, רשת האינטרנט שיפרה באופן משמעותי את חיינו והפכה אותם לקלים הרבה יותר. כיום, על מנת לרכוש מוצר מסוים, אין צורך עוד לצאת מהבית; כל אחד יכול לחפש את המוצר המבוקש על פי המפרט הרצוי, לקרוא ביקורת ולהשלים את הרכישה בקליק אחד. אך דווקא בשל ממשק נוח זה, ישנם מצבים רבים שבהם נפגע השירות ללקוח, וכיום קיימת זהירות רבה יותר של הצרכנים ומודעות לסיכונים הקיימים ברשת האינטרנט. על כן, חשוב מאוד שאתר התדמית יסייע בביסוס האמינות של בית העסק ובחיזוק המוניטין החיובי שלו. לשם כך כדאי שבונה האתר ישתמש באמצעים מוכרים כגון מערכת סליקה מוכרת (למשל paypal) ויפעל על פי התקנים המקובלים בתחום.

 

חווית משתמש

אתר תדמית מושקע ומעוצב נדרש כמובן בכל מקרה, אך עוד לפני שממהרים לשכור את שירותיו של בונה אתרים מומחה, כדאי לשים לב לעניין בסיסי מאוד. כדי שחוויית המשתמש תהיה חיובית ונעימה, יש לוודא שהאתר פועל כראוי; אם הגולש הנכנס לאתר נאלץ לחכות זמן רב לטעינת הדפים, ואם כל קליק מחייב אותו לבהות במסך בלי שיקרה כלום – יש בעיה. על כן, אין להזניח את נושא אחסון האתר ויש לבחור שרתים וירטואליים התומכים במהירות הטעינה הנדרשת.

 

לא להתפשר על האיכות

כאשר מקימים אתר תדמית, חשוב לזכור כי גם אם אין מדובר בחנות וירטואלית, הרי זהו עדיין אתר המייצג את בית העסק. על כן, חשוב מאוד להקפיד על שימוש בתמונות איכותיות ברזולוציה הנדרשת. אם המוצרים מופיעים בתמונה מפוקסלת או אם התמונה אינה חדה דיה, הרושם שנוצר אצל הלקוח הוא רושם של זלזול. כלומר, על פניו נראה כי בעל האתר לא מעריך מספיק את מוצריו כדי להציג אותם בצורה המיטבית. על כן, כאשר בונים אתר תדמית חשוב שלא להתפשר על האיכות שלו ולהיעזר באיש מקצוע מנוסה היודע את העבודה היטב.

עוד באתר…

2019 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל
עקבו אחרינו בפייסבוק או בטוויטר על מנת לקבל הודעות, עדכונים, מבצעים ועוד.

hosting@linux-hosting.co.il
טלפון – 0525290986 – 077-5712780
נחל סרפד 10/2, מצפה רמון, 8060000
למעלה חוזה שירות תנאי שימוש
שינוי גודל גופנים
ניגודיות