אחסון אתרים לינוקס – אחסון איכותי ולא מתפשר

אחסון אתרים לינוקס – אחסון איכותי ולא מתפשר

עיקרון בסיסי מנחה בבניית אתרים הוא שכאשר מחפשים חברה של אחסון לאתר אין זה המקום לחסוך בתקציב. למרות שחברות רבות מציעות שירותי אירוח בחינם או אחסון במחירים מוזלים, דווקא אחרי שהשקענו עלויות בבניית האתר, עיצובו, אין היגיון של ממש לחסוך כסף באחסון האתר. התחרות רבה בשוק וקשה עבור שאינו מתמצא לבחור חברת אחסון אתרים לינוקס טובה. אז כיצד ניתן להימנע מהפיתויים הרבים של מחיר זול מול איכות? במאמר קצר זה נציע מספר כללים שיסייעו לכם.

כיצד נדע לבחור את החברה האיכותית ביותר

יש לזכור כי כאשר מבצעים אחסון של אתר על גבי שרת, אנו למעשה מבצעים רכישה של חומרה יקרה, ובסופו של דבר משלמים גם על הרכישה וגם על האחזקה השוטפת.
כאשר חברה של אחסון אתרים מציעה לכם מחיר זול ביחס לנפח האתר יש לנהוג בשיקול דעת מוגבר. לרוב הסיבה לכך היא או שהחברה הינה קטנה וחסרת ניסיון, שאינה מעמידה לרשותכם צוות סיוע טכני וחומרה איכותית או שהחברה מגבילה את מספר הגולשים היכולים לגלוש באתר בו זמנית. אם הנכם בעלי עסק או מקימים אתר הדורש לאפשר קיבולת גלישה גבוהה, נושא זה עשוי להיות משמעותי במיוחד עבורכם.

הפרטים הטכניים חשובים לא פחות

חוזה ממוצע של אחסון אתרים לינוקס הינו חוזה לשנה. במעמד החתימה על החוזה יש לדרוש סעיף המאפשר לכם לעזוב את החברה אם לא תהיו מרוצים מהשירותים שלה. חברה מקצועית ומנוסה המעניקה שירות מקצועי לא תביע חששות מסעיף זה.
אנו ממליצים בחום שלא להתפתות מיד לכל מיני הטבות ומתנות הנלוות לשירות האחסון אלא לבחון הכל בעין זהירה ושיקול דעת מלא. הפרמטרים שכן קובעים לרוב עבורכם ועבור בוני אתרים אחרים הם התמיכה הטכנית, תקשורת והעברת נתונים במהירות גבוהה וחומרה איכותית. זכרו תמיד שאם הגולשים לא יוכלו להגיע לאתר שלכם במהירות או אם האתר יסבול מנפילות תכופות אתם עשויים לאבד גולשים.

אחסון אתרים לינוקס בארץ

אם אתרכם פונה אל קהל יעד ישראלי, רצוי לשכור חברת אחסון בארץ. גם אם לעתים מחירי האחסון בחו"ל זולים יותר, שימו לב כי מהירות הגישה אל האתר המאוחסן בחו"ל איטית יותר. מנקודת המבט של קידום גם כן יש משמעות – מנועי החיפוש הגדולים יודעים לאתר את המיקום הפיזי של חוות השרתים בו מאחסנים את האתר. אתר ישראלי המאוחסן בשרת בחו"ל, עשוי לקבל דירוג נמוך יותר.

קטגוריות: אחסון אתרים - מאמרים
תגיות:

2018 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל