אחסון אתרים מאובטח: ככה זה אצלנו

אחסון אתרים מאובטח

מתקפות סייבר עולות לכותרות בעיקר כשמדובר במערכות או אתרים גדולים, אבל אתרי אינטרנט נפרצים על בסיס יומיומי באינטרנט. למעשה, בכל כמה שניות יש מתקפה על אתרים, שרתים ושאר התקנים המחוברים לאינטרנט. בניגוד למה שמראים לכם בסרטים מטופשים ובתקשורת גרועה, לרוב לא מדובר בהאקר אפלולי עם קפוצ'ון מלוכלך, שיושב בחדר חשוך ומקליד שורות קוד, אלא בסקריפט אוטומטי כלשהו שרץ על מיליוני אתרים ומחפש פרצות אבטחה.

אתר שנפרץ הוא בעיה לא נעימה עבור כל אחד – זה מטרד שצריך לטפל בו מיידית, זה יכול לפגוע בקידום במנועי החיפוש, מידע חשוב עלול להימחק (כבר עשיתם גיבוי לאתר שלכם היום?) ואתם גם עלולים להפסיד לידים ומכירות אם האתר לא באוויר או לא מתפקד כמו שצריך.

אחד השיקולים החשובים בבחירת אחסון אתרים הוא נושא אבטחת המידע. אחסון מאובטח הוא קו ההגנה הראשון שלכם נגד פריצות לאתר. חשוב מאוד לברר מהם אמצעי האבטחה שננקטים בשירות האחסון שאתם בוחרים.

אבטחת שרתי אחסון: ככה אנחנו עושים זאת

באחסון לינוקס אנחנו מייחסים חשיבות עליונה לאבטחת מידע והגנה על האתרים שלכם. השרתים שלנו מאובטחים באמצעות מערכת איכותית לעצירת מתקפות מניעת שירות (DDoS) של חברת Huawei. המערכת מסוגלת לטפל גם במתקפות בנפח טראפיק גבוה במיוחד (terabit-level protection), מזהה למעלה מ-60 סוגי טראפיק חשודים ויותר ממאה סוגים של מתקפות נפוצות.

שרתי האחסון שלנו מוגנים על ידי הפיירוול FortiGate של חברת פורטינט, המספק ביצועים מעולים ומספר שכבות אבטחה.

מערכת ההפעלה של השרתים היא CloudLinux, המצטיינת באבטחה, ומספקת הגנה על הקבצים של כל משתמש בשרת, כך שהיא מונעת סוגים רבים של התקפות גם מבלי שיהיו בשרת שכבות אבטחה נוספות.

בנוסף לאמצעי אבטחה אלה, אנחנו מבצעים סריקות רציפות למציאת וירוסים, רושעות וקוד זדוני באתרים שלכם. לשם כך, אנחנו משתמשים ב-Imunify360 האיכותית, המספקת שירותי סריקה וניקוי נרחבים בשרתי אחסון, ומבצעת מגוון פעולות יזומות כדי למנוע חדירה והפצה של סקריפטים זדוניים באתרים המאחוסנים אצלנו. המערכת גם מונעת שליחת ספאם ושומרת על מוניטין ה-IP של השרתים. בנוסף, המערכת מאתרת אפליקציות ותוספים שלא מעודכנים ומהווים סיכון אבטחה.

שירותי אבטחת המידע של אחסון לינוקס מסופקים לכל סוגי חבילות האחסון – אחסון שיתופי, אחסון ריסלר וכמובן אחסון שרת וירטואלי. אם יש לכם שאלות בנושא, צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

 

 

 


2018 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל