אחסון אתרים מקצועי – הדרך של האתר שלכם להצלחה

כל שירות אחסון אתרים מציג את עצמו כמקצועי. אנחנו לא באמת מצפים שבעל עסק יעיד על עצמו שהוא חובבן, חאפר או סתם לא יודע מה הוא עושה. עם זאת, לאדם מן השורה, שלא מבין בטכנולוגיית שרתים או בתשתיות אינטרנט, לא תמיד קל להבין אם השירות המוצע לו הוא אכן אחסון אתרים מקצועי, איכותי ואמין.

הקמה של אתר אינטרנט איכותי תעלה לכם כמה אלפי שקלים לכל הפחות, אבל האתר הכי טוב בעולם לא יכול להתקיים ולתפקד ללא שירותי אחסון. השרתים שעליהם מותקן האתר שלכם הם התשתית והיסודות שלו, ואם הם לא יציבים או לא איכותיים מספיק – הנדל"ן הדיגיטלי שלכם צפוי לקרוס.

איך מזהים אחסון אתרים מקצועי?

יש שפע של חברות שמציעות אחסון אתרים בישראל. חלקן קטנות, חלקן ענקיות, ורובן מעידות על עצמן שהן מקצועיות ואיכותיות. אז איך אפשר לדעת מי באמת מספק שירותי אחסון טובים ומתאימים לאתר שלכם, ולמי לא כדאי להתקרב?

הנה כמה פרמטרים חשובים שכדאי לשים אליהם לב כשמחפשים הוסטינג לאתר:

  • מידע ברור ובלי סיסמאות גרנדיוזיות: האם באתר של חברת האחסון אתם יכולים למצוא את כל המידע על חבילות האחסון, השרתים, המחירים ותנאי השימוש? אם הכל כתוב בצורה ברורה ובולטת, ואין צורך בחפירות מעמיקות באתר, זה סימן חיובי, וכנראה שמדובר בחברה שמספקת אחסון אתרים מקצועי. אם באתר מוצגות כל מיני הבטחות מעורפלות ומונחים טכנולוגיים מסובכים – כנראה שכדאי לכם להתרחק.
  • שקיפות: מי עומד מאחורי חברת האחסון? האם אתם יכולים למצוא בקלות את שם הבעלים או המנהל של החברה? האם מפורט הרקע המקצועי של מי שמנהל את ההוסטינג? האם אפשר ליצור איתו קשר בקלות? מי שהוא אכן מקצועי, לא יתחבא מאחורי משפטים תאגידיים גנריים, אלא יציג את עצמו והיכולות שלו, על מנת שתדעו עם מי אתם עובדים. חלק ניכר מחברות האחסון מנוהלות על ידי אדם אחד או צוות קטן – וזה בסדר גמור. עם זאת, חשוב מאוד שתדעו עם מי אתם עובדים ומה המוניטין שלו או שלה. מי שמספק שירותי אחסון מקצועיים, גם יציג את עצמו בצורה מקצועית.
  • החזר כספי מובטח: חברה מקצועית ורצינית תציע לכם החזר כספי במידה שלא תהיו מרוצים. חפשו את תנאי השימוש ובדקו שאתם יכולים להתחרט. מתן אפשרות כזו מעיד בהחלט על מקצועיות ובטחון של חברת האחסון.
  • אתר מהיר שעולה בצורה טובה גם במחשב וגם בסלולרי: תחשבו על זה רגע – הייתם קונים חליפה מחויטת ממישהו שלובש כפכפים וגופיית סבא? אותו הדבר עם אחסון אתרים – האתר של חברת האחסון יושב על אותם שרתים שהיא מציעה לכם. אם האתר שלה איטי או בעייתי – סביר מאוד להניח שתשתית השרתים שלה לא טובה מספיק, וכדאי לכם לחפש חברה אחרת.
  • שירותי ניהול ותחזוקת שרתים ואתרים: אחסון אתרים מקצועי באמת לא מסתפק רק במתן תשתית ותמיכה טכנית, אלא יציע לכם שירותים מתקדמים כמו תחזוקת שרתים, אופטימיזציית אתרי אינטרנט, שירותי תוכנת קוד פתוח ועוד. מגוון שירותים מתקדמים כאלה מעיד על יכולות טכניות מרשימות ואיכות ברמה גבוהה, מה שבדרך כלל מיתרגם למקצועיות שאותה אתם מחפשים.

2018 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל