אחסון לבוני אתרים – שרת מומלץ למפתחי אתרים

אתרי אינטרנט שונים צריכים סוגים שונים של אחסון. יש הבדל משמעותי בין אחסון לאתר קטן, אתר סחר או אתר תוכן גדול, ועבור כל אחד צריך להתאים אחסון ספציפי שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר. זה נכון עבור בעלי אתרים, אבל מה קורה אם אתם מפתחים אתרים לפרנסתכם? איזה סוג אחסון מתאים לבוני אתרים, ואיזה שרת אתם צריכים?

לבוני אתרים יש כמה צרכים מיוחדים – עבודה על מספר אתרים במקביל, צורך בנפח אחסון גדול יחסית, צורך בביצועים חזקים של השרת וגם חשיבות גבוהה לאבטחת מידע.

בוני אתרים מתעסקים עם מספר גדול של אתרים (כלומר, דומיינים), במקביל. סביר להניח שבכל רגע נתון יש לכם כמה פרויקטים בתהליכי בנייה, ואתם כמובן גם צריכים לתחזק את האתר התדמיתי של העסק שלכם. גם אם אתם לא מוכרים שטחי אחסון ללקוחות (דרך מצוינת להגדיל את ההכנסה שלכם,) האחסון המומלץ לבוני אתרים הוא אחסון ריסלר. אחסון לריסלרים יוצא מנקודת הנחה שאתם מטפלים במספר אתרים, ולכן חבילות האחסון תחת הקטגוריה הזו מציעה לכם אחסון עם דומיינים ללא הגבלה. כלומר, תוכלו לאחסן בחבילות שלנו כמה אתרים שתרצו, בתלות בנפח האחסון של כל חבילה. חבילות אלה מגיעות גם עם מסדי נתונים ללא הגבלה, אפשרות פתיחת חשבונות מייל ללא הגבלה וכו' – כך שתוכלו לנהל את האתרים שלכם בצורה חופשית.

חבילות הריסלר שלנו מציעות לכם נפחי אחסון שנעים מ-500 מגה ועד 10GB. החבילות הקטנות מתאימות במיוחד למי שמתמקד בבניית עמודי נחיתה ואתרים קטנים זמניים. אם אתם בונים אתרי חנות או אתרי תוכן גדולים, סביר להניח שתצטרכו חבילת אחסון ריסלר של 5GB לפחות.

אם אתם מפתחים אפליקציות או מערכות משלכם, או זקוקים לשרת חזק במיוחד עבור אתרים ייחודיים שצריכים ביצועים יוצאי דופן, כדאי לכם לשקול רכישה של שרת וירטואלי פרטי. שרת מסוג VPS מתאים במיוחד במקרים הבאים:

  • צורך בהתקנת אפליקציות או מודולים ייחודיים, שלא ניתן להתקין באחסון שיתופי סטנדרטי.
  • כאשר יש צורך בגישת ROOT.
  • כסביבת פיתוח לתוכנה או לבדיקות תוכנה.
  • אם יש לכם חנות אונליין עם טראפיק גבוה.
  • אם יש לכם אתר פיננסי שדורש אבטחת מידע ברמה גבוהה במיוחד.

כל אלה מקרים שרלוונטיים לבוני אתרים. שרת וירטואלי פרטי הוא סוג אחסון יקר יותר באופן יחסי, אולם הוא מציע ביצועים דומים לשרת פיזי (שהוא יקר בהרבה), וההשקעה משתלמת מאוד בסופו של דבר.

פרמטר חשוב נוסף לבוני אתרים הוא אבטחת מידע. אחסון אתרים מאובטח הוא קריטי לבוני אתרים, מכיוון שאתם לא מתחזקים רק את האתר הפרטי שלכם, אלא מוכרים מוצר ללקוחות (שברובם לא מבינים דבר בנושא אבטחת אתרים). אתם בוודאי לא מעוניינים להגיע למצב שבו האתרים שמכרתם ללקוחות ייפרצו או יושחתו, ולכן יש חשיבות גבוהה לבחירת שרת מאובטח בצורה איכותית וטובה.

 

 

 


2018 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל