אחסון ריסלר – למי זה מתאים ואיך עושים מזה כסף?

איך אפשר להרוויח כסף מאחסון אתרים בלי לפתוח חברה ייעודית להוסטינג? פשוט מאוד – אחסון ריסלר. באמצעות אחסון ריסלר, ניתן לארח מספר אתרים על חשבון אחד, תוך שימוש בתשתיות ובתמיכה הטכנית של חברת אחסון אתרים קיימת.

אחסון ריסלר

מה זה אחסון ריסלר?

חבילת אחסון ריסלר מספקת לכם מקום בשרת אחסון, ואפשרות להתקין דומיינים ללא הגבלה. החבילות נבדלות זו מזו בנפח האחסון, והוא למעשה קובע את מחיר החבילה. אחסון ריסלר מאפשר לכם להתקין מספר אתרים על גבי חשבון אחסון בודד, ולחסוך עלויות – ואפילו להרוויח כסף.

למי מתאים אחסון ריסלר?

גם אם אתם לא בונים אתרים לפרנסתכם, אחסון ריסלר יכול להתאים לכם. ראשית, אם יש לכם מספר אתרים ואתם מעדיפים לאחסן את כולם במקום אחד – אתם צריכים אחסון ריסלר. רוב שירותי האחסון מגבילים את מספר הדומיינים שאפשר להתקין בחבילות האחסון הזולות (בדרך כלל הן מוגבלות לדומיין אחד), ולא הגיוני לרכוש מספר חבילות אחסון עבור אתרים השייכים לאותו אדם.

אם אתם מפתחי אתרים, סביר מאוד להניח שאתם צריכים לתפעל ולתחזק מספר אתרים – גם אם אנחנו עדיין לא סופרים את הלקוחות שאתם רוצים לתת להם שירותי אחסון. אולי יש לכם "אתר למשחקים" בו אתם עושים נסיונות פיתוח, אולי יש לכם פלטפורמה לדפי נחיתה, וכמובן – האתר התדמיתי שלכם, בלוג, אתר הדגמות ללקוחות ועוד. רוב מפתחי האתרים מחזיקים בבעלותם יותר מדומיין אחד, ולכן אחסון ריסלר, המאפשר התקנה של דומיינים ללא הגבלה, יכול להתאים במקרה זה.

אבל דיברנו על להרוויח כסף מאחסון!

נכון, לא שכחנו! אם אתם מפתחים אתרי אינטרנט או מעצבים דפי נחיתה, למשל, סביר להניח שיש לכם לקוחות שלא רוצים להתעסק עם רכישת אחסון באופן עצמאי, וישמחו אם תתנו להם שירות מלא – בניית אתר, תחזוקה וגם אחסון. חבילת אחסון ריסלר מאפשרת לכם למכור ללקוחות שטחי אחסון על פי הצורך, ולנהל עבורם את האתר בכל האספקטים הנדרשים. תוכלו לגבות מהם תשלום חודשי או שנתי עבור האחסון, ואתם אפילו לא צריכים תשתית שרתים משלכם – אנחנו נספק לכם את האחסון, ואתם תנהלו אותו עבור הלקוחות. במידה שיש תקלה, הלקוח יפנה אליכם, ואם תצטרכו – תוכלו להיעזר בשירותי התמיכה הטכנית שלנו. כך, הלקוחות ירגישו שאתם מעניקים להם שירות אישי וכולל, וזה בוודאי יעזור לקידום העסק שלכם.

אתם אפילו יכולים לפתח עסק שלם תחת מטריית הריסלרים, ולמכור שטחי אחסון גם מבלי לספק שירותי פיתוח או עיצוב. בהשקעה חודשית צנועה ממש, אתם יכולים לקבל שטח אחסון גדול של עד 10 ג'יגה – ולאחסן כמות גדולה של אתרים. אתם לא צריכים להתמחות בנושא תחזוקת שרתים ואין צורך בידע טכני מתקדם. פשוט רכשו חבילת אחסון ריסלר – והתחילו לאחסן ולהרוויח!


2024 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל