חבילות אחסון אתרים: איזו חבילה מתאימה לאתר שלכם?

הפרויקט שלכם כבר כמעט באוויר, והגיע הזמן לחפש חבילות אחסון אתרים מתאימות. איך תדעו מה מתאים בדיוק לאתר שלכם? מה כדאי לכם לבחור אם יש לכם אתר קטן או בלוג? ואילו חבילות אחסון מתאימות למי שמנהל אתר חנות ומוכר מוצרים אונליין?

בואו נתחיל במינימום: אחסון לאתר קטן. לפעמים, דווקא בגלל שיש לכם אתר קטן או בלוג, קצת יותר קשה לבחור אחסון. לכאורה, הכי הגיוני לבחור בחבילת האחסון הזולה ביותר, אבל זה שהאתר שלכם קטן, לא אומר שהוא לא צריך בית חם ואיכותי. לבעלי אתר קטן או בלוג אישי, אנחנו ממליצים לרכוש חבילת אחסון שיתופי. חבילות האחסון השיתופי שלנו שונות זו מזו בפרמטר עיקרי אחד – נפח האחסון. כל חבילות האחסון השיתופי מתאימות לאתר בודד (דומיין אחד), ואתם צריכים לבחור לפי הגודל. חבילת אחסון מיני מתאימה לאתרים סטטיים קטנים, ללא מערכת ניהול תוכן, או לבלוג אישי שלא מתעדכן הרבה. אפשר לאחסן בחבילה זו גם כמה דפי נחיתה זמניים – זה פתרון מצוין וזול לאחסון שלא צריך הרבה נפח.

יש לכם אתר וורדפרס? אנחנו מציעים אחסון וורדפרס ייעודי – עם שלוש חבילות שונות, לסוגים שונים של אתרי וורדפרס. חבילת אחסון וורדפרס בסיסי מיועדת לאתר בודד, ויש בה נפח אחסון של 1GB – מספיק לאחסון נוח של אתר יחיד. אם יש לכם מספר אתרי וורדפרס, תוכלו לבחור אחת משתי חבילות האחסון הנוספות, המיועדות לאחסון דומיינים ללא הגבלה.

אתר תוכן גדול יכול להיות אפילו בלוג מאוד פופולרי שמתעדכן לעתים קרובות, או מגזין תוכן חדשותי כלשהו. בעבר, אתרים כאלה היו צריכים התייחסות מיוחדת ומשאבים רבים, אבל היום כמעט כל אחד יכול להקים ולנהל אתר כזה (אם יש לו את הזמן והכסף להשקיע בכך, כמובן). אתרי תוכן, מטבעם, גדלים ו"מתנפחים" כל הזמן – מאמרים חדשים ותמונות רבות עולים לאתר וצריכים מקום. בנוסף, צריך מקום לשלל תוספים או פיתוחים שלרוב לא רואים באתרים תדמיתיים, כמו מנוע חיפוש, סקרים ושאלונים ועוד. מבין חבילות אחסון האתרים שלנו, אנחנו ממליצים על אחסון אתרים מקצועי – 10 ג'יגה של מקום יספיקו כמעט לכל צורך וישאירו לכם הרבה מרווח נשימה.

אתר תמונות או אתר וידיאו: אם רוב התוכן שלכם הוא ויזואלי, אתם כבר יודעים שהוא תופס לא מעט מקום (נכון במיוחד לגבי וידיאו). כאן הבחירה פשוטה: אחסון אתרים מקצועי עם 10GB של אחסון.

יש לכם יותר מאתר אחד? אולי אתרים שונים בשפות שונות, או מערך שיווקי שנתמך במספר אתרים שונים? במקרה כזה, אתם צריכים אחת מחבילות הריסלר שלנו. חבילות אחסון ריסלר מאפשרות לכם לאחסן כמות בלתי מוגבלת של דומיינים, והמגבלה היחידה היא נפח האחסון. אם יש לכם אתרים קטנים וסטטיים, שלא מתעדכנים הרבה, ייתכן שתוכלו להסתפק בחבילת אחסון ריסלר מיני. אם הנפח שאתם צריכים גדול יותר – יש לנו מה להציע לכם במסגרת חבילת אחסון ריסלר מתקדם או מקצועי.

אתרי סחר גדולים ומורכבים יכולים לעבוד גם באחסון שיתופי (חבילת אחסון אתרים מקצועי מומלצת במקרה זה), אבל אם אתם רוצים יתרון תחרותי בשוק רווי וסוער, אנחנו ממליצים לכם לבחון את האופציה של שרת וירטואלי לאחסון אתר החנות שלכם. שרת וירטואלי פרטי מעניק לכם את כל היתרונות של שרת ייעודי פיזי (ביצועים, אבטחת מידע) במחיר משתלם במיוחד.

עדיין מתלבטים מה לקחת מתוך מבחר חבילות אחסון האתרים שלנו? צרו קשר ונשמח לעזור.


2018 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל