שרתים וירטואליים לעסקים קטנים ובינוניים

עבור עסקים קטנים ובינוניים רבים השואפים לפתח נוכחות אינטרנטית איכותית ויעילה, שרתים וירטואליים לעסקים מהווים את פיתרון אחסון האתרים האולטימטיבי. אחסון שכזה מעניק רמה גבוהה של מקצועיות ואמינות, גמישות מלאה בהתאמת חבילת האחסון לצרכי הלקוח בזמן אמת וברמות תמחור אטרקטיביות.

חברת אחסון לינוקס מציעה ללקוחותיה שרת וירטואלי פרטי מותאם אישית, המותקן על שרתי לינוקס מתקדמים.

מהו שרת וירטואלי?

מיד נסקור מדוע שרתים וירטואליים לעסקים מהווים פיתרון אידיאלי כל כך. אך ראשית יש להבין מהו בכלל שרת וירטואלי וכיצד מודל האחסון הזה פועל. שרתים וירטואליים נקראים כך בגלל שלמעשה מדובר על סביבת אחסון המציעה את כל היכולות והיתרונות של שרת אחסון ייעודי ונפרד, כאשר למעשה מדובר על שרת פיזי גדול המכיל כמה אתרים של משתמשים שונים. כך שנוצרת סביבה וירטואלית של שרת ייעודי. זהו שילוב מסוים בין אחסון משותף לאחסון על שרת ייעודי, כאשר חשוב מאוד להבין כי שרתים וירטואליים מאפשרים סביבת עבודה נפרדת ועצמאית לחלוטין מיתר המשתמשים על השרת – לכל אתר יש זיכרון ומשאבי עיבוד ייעודיים עבורו, מערכת הפעלה נפרדת וכמובן גישה מאובטחת רק לחלק הנפרד שלו בשרת.

 על גבי שרת וירטואלי לא יהיו לרוב אתרים רבים מאוד אלא מספר מצומצם יחסית של אתרים בינוניים או גדולים המצריכים יכולות חזקות וגמישות – כפי שמאפיין אתרים עסקיים רבים.

יכולות רבת עוצמה

בניגוד לחבילות בסיסיות של אחסון אתרים משותף, המיועדות לאתרים קטנים מבחינת נפחי אחסון ותעבורת נתונים לגולשים, שרתים וירטואליים מציעים מודל שבבסיסו הוא משותף לצורך יעילות ותמחור, אך הוא מאפשר יכולות רבות עוצמה בדומה לשרת ייעודי ונפרד. אחסון אתרים על גבי שרת וירטואלי, כולל אחסון על גבי שרת פיזי מתקדם וחזק במיוחד מבחינת זיכרון וכוח עיבוד. אנו מקפידים לעבוד רק עם שרתי לינוקס איכותיים ומקצועיים ברמה הגבוהה ביותר. אחסון על שרת וירטואלי מאפשר להוסיף לאתר יכולות משמעותיות וחזקות בהיבטים של אפליקציות, מסדי נתונים מורכבים, בקרה אחר פעילות, שפע של אפשרויות מולטימדיה באתר וכן הלאה.

 גמישות והתאמה לצרכים בזמן אמת

שרתים וירטואליים לעסקים מהווים בחירה אידיאלית במקרים כה רבים עבור עסקים קטנים ובינוניים גם בגלל יתרון הגמישות של פיתרון אחסון זה. בגלל העוצמה הרבה של השרתים הוירטואליים המתקדמים, ניתן למעשה להתאים את חבילת האחסון לצרכי הלקוח בכל זמן ועל פי ההתקדמות. אם רכשתם חבילת אחסון בנפח מסוים ותעבורת נתונים מסוימת, אך לאחר זמן מה הפעילות העסקית גדלה – מבחינת גולשים, קטלוג מוצרים, מידע באתר וכיוצא באלו – אפשר להתאים את החבילה לצרכים אלו ולהגדילה. גמישות זו של שרתים וירטואליים מתבטאת גם ביכולת להתקין באתר תוכנות ואפליקציות ולהפעיל מסדי נתונים מורכבים.

עסקים קטנים ובינוניים רבים מתחילים את דרכם האינטרנטית יחסית באופן מצומצם, אך עם הזמן גדלים וצריכים יותר מקום, יותר יכולות טכנולוגיות ויותר אפשרויות מולטימדיה באתר. כך שפתרונות אחסון על גבי שרתים וירטואליים שאנו מציעים, מאפשרים לבנות חבילת אחסון מותאמת אישית ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.

 שירות מקצועי – איתנו האתר שלכם ימריא לגבהים חדשים

אנו באחסון לינוקס מבטיחים שירות מקצועי ללא פשרות, זמינות של 99.9% לאתרים המאוחסנים אצלנו והתאמה אישית של הפיתרון האופטימלי עבור כל לקוח. שרתים וירטואליים עובדים בצורה המיטבית על גבי תשתית לינוקס (מערכת קוד פתוח מובילה), כל חבילות האחסון שלנו פועלות על בסיס לינוקס ועם שרתי לייטספיד המובילים בתחומם. שרתים וירטואליים לעסקים מאפשרים לכם ביצועים מעולים והתאמה לצרכים באופן מלא, אנו מספקים חבילות מגוונות מאוד, מתומחרות באופן הוגן ומבטיחים שירות מעולה לאורך כל הדרך. איתנו האתר שלכם יהיה יציב וזמין, ותוכלו להגיע להצלחה עסקית ללא גבול.

קטגוריות: אחסון אתרים - מאמרים
תגיות:

2018 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל