אחסון אתרים מג'נטו

מג'נטו היא מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח, כאשר מדובר על המערכת הנפוצה ביותר לאתרי מסחר אלקטרוני (eCommerce). אתרי מג'נטו פועלים על בסיס MySQL עבור מסדי הנתונים. מערכת ניהול התוכן הפופולארית הזו נבנתה על מנת להתאים לאתגרים ולמהות הפעילות בתחום המסחר האלקטרוני כפי שהיא כיום וכפי שתהיה בעתיד. חברת linux-hosting מציעה מגוון חבילות אחסון אתרי מג'נטו, כאשר יש התאמה אידיאלית לאתרים הפועלים על בסיס מערכת Magento והשילוב בין שתי מערכות הקוד פתוח הללו על שרתי Apache מתקדמים יוצר אתר שפועל בצורה מיטבית.

אנו מהווים גורם ותיק ומקצועי בתחום אחסון האתרים, החברה מתמחה באחסון מבוסס לינוקס והתאמה אופטימאלית למערכת ניהול תוכן בקוד פתוח – דוגמת מג'נטו ואחרות. אנו מציעים מבחר עשיר של חבילות אחסון ומציעים תמחור אטרקטיבי לצד זמינות ושירות ללא פשרות.

שרת אחסון תואם מג'נטו

מערכת ניהול התוכן לאתרי מסחר אלקטרוני מג'נטו צורכת יחסית הרבה משאבים משרת האחסון שלה וכמו כן המערכת מחייבת אחסון על שרת מסוים התואם לצרכיה ומאפייניה הטכנולוגיים. שרת האחסון חייב כמובן לתמוך בדרישות מערכת מג'נטו, אחרת תישארו עם חבילת אחסון שאינה שימושית לצרכי האתר שלכם! מג'נטו נבנתה במהותה עבור שרתי לינוקס, כך ששתי המערכות מתקשרות זו עם זו באופן אינטגרטיבי ואידיאלי לצרכי אתרי המסחר האלקטרוני, המערכת משתמשת כאמור ב-MySQL הנהוג על שרתי לינוקס וכמו כן מדובר על אחסון מהיר, פשוט וזול יותר מאשר על גבי שרתי ווינדוס הדורשים רישיון שימוש ותחזוקה רבה יותר.

אחסון משותף או ייעודי?

אנו באחסון אתרים "אחסון לינוקס" מציעים חבילות אחסון בסיסיות, בינוניות וגדולות על בסיס אחסון משותף המאפשר להפחית עלויות בלי לפגוע באמינות, זמינות ואיכות השירות. כמו כן באפשרותכם לבחור חבילות מקצועיות יותר באחסון ייעודי על גבי שרת יחיד ללקוח ושרתים וירטואליים לעוצמה מרבית. אחסון אתרים מג'נטו מתקיים פעמים רבות בחבילות אחסון על שרת ייעודי, אך אם מדובר על חנות מקוונת חדשה ולא גדולה במיוחד מבחינת מסד הנתונים, אחסון משותף בנפח שאינו גדול יכול בהחלט להספיק בתור התחלה.

במידה ואתם מעוניינים להעביר אתרי מג'נטו קיימים לאחסון המקצועי והמשובח שלנו או תהליכי הסבה של אתרי מסחר אלקטרוני למערכת מג'נטו (כאשר יש כבר מסד נתונים רחב מבחינת מוצרים, תמונות וכדומה) האחסון יצריך משאבים ונפח גדולים יותר, כך שיהיה צורך בחבילת אחסון גדולה יותר. בכל מקרה, חשוב לזכור לגבי אחסון אתרים כי ניתן לשדרג את החבילה בהתאם לצורך וככל שהאתר גדל מבחינת מוצרים ותעבורה. מיקום השרתים שלנו בישראל מבטיח אמינות ומהירות גלישה אופטימאלית.

היקפי תעבורת נתונים (רוחב פס) באתר

היבט משמעותי באחסון אתרים הוא היקפי תעבורת הנתונים, או רוחב הפס, המוקצים לאתר. הכוונה היא בכמה רוחב פס יכול האתר להשתמש, כאשר כל גולש שנכנס לאתר צורך חלק מרוחב הפס. אנו, באחסון לינוקס, מציעים מכלול חבילות עם תעבורת נתונים ללא הגבלה וזהו בהחלט נתון חשוב. מבחינת אחסון אתרי מג'נטו, חשוב לבחור חבילה עם תעבורה מספקת ורצוי לא מוגבלת, זאת משום שכל עמוד מג'נטו מצריך נפחים יחסית גדולים והשאיפה מבחינת זמינות האתר ורמות המחיר היא לאחסון המתאים לצרכים מבחינה זו.

נפחי אחסון מספיקים

אחסון אתרים מג'נטו מצריך כאמור משאבים רבים יחסית ממערכות המחשוב עליהם יושב האתר ובמקרים רבים יש צורך בשטח אחסון רב יחסית. כך שמבחינה זו רצוי שאתרי מג'נטו יאוחסנו במסגרת חבילה עם נפח אחסון גדול מספיק – כאשר ניתן בכל נקודה להגדיל את הנפח כמובן. ניתן למשל להתחיל עם חבילת האחסון הבינונית שלנו, בעלת נפח אחסון של 2GB ובהתאם לצורך לגדול.

 

קטגוריות: אחסון אתרים - מאמרים
תגיות:

2024 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל