אחסון אתרים מהיר: התשתית הנכונה לאתר שלכם

אף אחד לא רוצה אתר אינטרנט איטי – זה לא טוב לגוגל וזה לא טוב למשתמשים, וזה לחלוטין לא טוב לשיווק ולהכנסות. אתר אינטרנט צריך להיות מהיר, ולעלות בזריזות כשהגולש נכנס אליו. זמן הטעינה המומלץ לאתרי אינטרנט הוא פחות מ-2 שניות, ובאופן כללי, כמה שיותר מהר – יותר טוב.

איך משיגים את המטרה הנכספת של אתר מהיר? הצעד הראשון, ואחד החשובים ביותר, הוא בחירת אחסון אתרים מהיר.

אנחנו באחסון לינוקס, דואגים לכם לתשתית האחסון הטובה והמהירה ביותר עבור האתרים שלכם. למה האחסון שלנו מהיר? הנה כמה סיבות:

אחסון אתרים מהיר

שרתי לייטספיד – טכנולוגיית אחסון אתרים מהירה

כשאתם מאחסנים אצלנו, אתם מאחסנים על שרתים מבוססי לייטספיד. הטכנולוגיה המתקדמת של לייטספיד היא תוכנת השרת המועדפת בעולם והיא מציעה את הביצועים הטובים ביותר בתחום השרתים. בנוסף, אם יש לכם אתר וורדפרס, תוכלו לאחסן אותו אצלנו ולנצל את אחד היתרונות הגדולים של שרתי לייטספיד – תוסף CACHE להאצת האתר שמתחבר ישירות לשרת ומסייע לכם לתחזק אתר וורדפרס מהיר בצורה משמעותית, גם בלי לדעת תכנות או תחזוקת שרתים.

אחסון אתרים מאובטח

וירוסים, רוגלות, נוזקות ושאר דברים רעים יכולים לגרום לאתר איטי ואפילו להשבית את האתר. אבטחת מידע בשירות האחסון היא קריטית, וכאשר אתם בוחרים אחסון אתרים מאובטח, אתם למעשה דואגים לעצמכם בעקיפין גם לאחסון אתרים מהיר.

חוות שרתים בישראל

השרתים שאנו מציעים לאחסון האתר שלכם נמצאים בישראל. שרתים הממוקמים פיזית בישראל מבטיחים מהירות עלייה טובה יותר, מכיוון שהמידע לא צריך לעבור מרחק וקפיצות רבות בין שרתים ברחבי העולם כדי להגיע לקהל היעד שלכם, שנמצא בישראל. אתר ישראלי שמאוחסן בשרת בחו"ל יהיה איטי יותר.

טכנולוגיית אחסון נתונים מבוססת RAID

אנו מאחסנים את האתרים שלכם בשרתים מבוססי RAID (ראשי תיבות: Redundant Array of Independent Disks). כלומר, אנו משלבים מספר גדול של דיסקים קשיחים בשרת, ולא מאחסנים את כל המידע שלכם על הארדיסק בודד. בצורה כזו, אנו משפרים את יעילות קריאת הנתונים ומאפשרים לאתר שלכם לעלות מהר יותר.

תחזוקת שרתים, ניסיון ומקצועיות

לא משנה כמה תשתית אחסון האתרים טובה, אחסון אתרים מהיר מתאפשר רק כאשר השרתים מתוחזקים ברמה הגבוהה ביותר, על ידי אנשי מקצוע מנוסים שמתמצאים בכל הטכנולוגיות החדשות, ויודעים לטפל במהירות בתקלות כאשר הן מתרחשות. אחסון לינוקס מתמחה בתחזוקת שרתים ואתרים, ולכן אתם מקבלים אחסון אתרים מהיר ואיכותי, עם התשתית הטכנולוגית הטובה ביותר, המנוהלת על ידי אנשי המקצוע המנוסים ביותר.

 

אחסון אתרים מהיר? עצרו הכל – הוא כאן מולכם. למידע נוסף: חבילות אחסון אתרים שאנחנו מציעים


2024 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל