אירוח אתרי וורדפרס

אתרים הבנויים והמנוהלים על מערכת וורדפרס הופכים להיות נפוצים יותר ויותר, ובשנים האחרונות הם מתאימים לשימוש גם בשפה העברית. וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן לאתר אינטרנט והיא למעשה מחליפה את הצורך בידע של תכנות דפי HTML, והופכת את עריכת התוכן לקלה ביותר, ממש כמו שימוש בתוכנות עיבוד תמלילים. מערכת וורדפרס נותנת למנהל האתר מגוון רחב של אופציות להזנת תכנים, תמונות, וקבצי מדיה נוספים,  בקלות רבה ובנוסף, המערכת מאפשרת שינויים של עיצוב האתר בצורה קלה יחסית.

פריצתה של מערכת ניהול תוכן חדשה

הפופולאריות של וורדפרס, שהוצגה לראשונה בשנת 2003 , עולה משנה לשנה וכיום היא מערכת הניהול המובילה לאתרי אינטרנט פרטיים. וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן הכתובה בקוד חופשי ונהנית משדרוגים ותוספים רבים המפותחים כל הזמן על ידי כלל המשתמשים העולמיים במערכת.

היתרונות של הקמת אתר וניהול האתר על גבי מערכת וורדפרס הם גדולים במיוחד, וכוללים:

  • נוחות בניהול האתר – ממק הניהול של וורדפרס הינו קל לשימוש, ואפשר להפעיל אותו בצורה מצועית ביותר לאחר לימוד קצר.
  • מהירות בהקמת אתר – שימוש במערכת וורדפרס, מקים את האתר במספר דקות
  • עזרה בקידום האתר – אתרי וורדפרס ברוב המקרים מגיעים עם תוספים העוזרים לקידום האתר במנועי חיפוש ונותנים להם יתרון על אתרים דומים הנמצאים על מערכות ניהול אחרות.
  • פתרונות יצירתיים – וורדפרס היא מערכת ניהול פופולרית והיא מערכת קוד חופשי, כך שאפשר למצוא בקלות פתרונות לכל שדרוג שתרצו לעשות באתר שלכם על ידי חיפוש קל של תוספים שפותחו על ידי מנהלי אתרים אחרים.

אירוח אתרים

כל מי שמקים לעצמו אתר פרטי משלו עם כתובת דומיין פרטית, חייב לארח את האתר על גבי שרת אינטרנט ייעודי. כדאי לברר עם חברת אירוח האתרים מהם השירותים שהם מציעים למנהלי אתרים במערכת וורדפרס, מאחר וברוב המקרים, אתרי וורדפרס לא דורשים חבילות אירוח יקרות במיוחד.

את חבילת האירוח צריך לרכוש עוד לפני שמקימים אתר אינטרנט, ויחד עם אירוח האתר, מקבלים גם שרת לניהול מערכת האימיילים של האתר, תמיכה בהתקנת מערכת וורדפרס בעברית, ושירותי גיבוי מלאים.

קטגוריות: אחסון אתרים - מאמרים
תגיות:

2018 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל