ניהול שרתים: כל היתרונות של תחזוקת שרתים מקצועית

כמעט כל עסק תלוי בשרת אינטרנט בצורה כזו או אחרת. ייתכן שהאתר שלכם מאוחסן בשירות אחסון אתרים סטנדרטי; יכול להיות שאתם מפתחים אפליקציה על גבי שרת וירטואלי; וייתכן שיש לכם מכונה של ממש, שרת פיזי, שדרכה עובר דואר אלקטרוני או שירותים דיגיטליים אחרים של החברה שלכם.

ניהול שרתים

בכל מקרה שבו יש לכם שרת, ההפעילות האינטרנטית (או הפנים-ארגונית) שלכם תלויה בו. נפילה או תקלה בשרת כזה, עלולות להביא להשבתת חלק ניכר מהארגון, לאובדן שעות עבודה וכמובן לנזקים כלכליים. זו למעשה הסיבה העיקרית שבגינה יש צורך בתחזוקת שרתים מקצועית – מכיוון שבהרבה מקרים השרת מהווה חלק מרכזי בפעילות התקינה של הארגון, וחובה לשמור עליו מתפקד ומאובטח.

תחזוקת שרתים – יתרונות

  • חיסכון בכסף: זה נכון שניהול שרתים מקצועי עולה כסף, כמו כל דבר טוב, אבל בסופו של דבר, תחזוקה איכותית של השרת שלכם תחסוך לכם כסף רב. טיפול שוטף ומקצועי בשרת ימנע נפילות ויבטיח את הפעילות הסדירה שלו. תקלות ובעיות בשרת גורמות לעיכובים בפעילות ולנזק פיננסי – והדרך הכי טובה להימנע מהן היא לתת לאיש מקצוע לתחזק את השרת.
  • חיסכון בכוח אדם (ובעצם, גם בכסף): אין צורך באיש IT במשרה מלאה כדי לתחזק שרת אינטרנט. אתם יכולים לשכור את שירותיו של פרילאנסר או חברה מקצועית בתחום, לשלם הרבה פחות משכר של משרה מלאה, ולקבל את כל מה שהשרת שלכם צריך לעבודה תקינה ורציפה.
  • אבטחת מידע: מנהל שרתים מקצועי עוקב אחרי כל העדכונים והחידושים בתחום אבטחת המידע, ומשדרג את השרת שלכם בהתאם. בנוסף, הוא גם מבצע ניטור תמידי לזיהוי איומים של השרת. מעריכים כי נזקי מתקפות סייבר יגיעו ליותר מ-10 טריליון דולר עד 2025 – ולא רק ממתקפות על בנקים או חברות של תשתיות. חלק ניכר מהמתקפות הן על עסקים קטנים, שמשאירים את השרתים שלהם לא מאובטחים וחשופים. אבטחת מידע רצינית היא לא מותרות, אלא חובה – במיוחד כשמדובר בשרתים.
  • תמיכה 24/7: גם אם המשרד שלכם עובד רק עד 17:00, השרת עובד 24 שעות ביממה, וחייב להיות מתוחזק בהתאם. ניהול שרתים כולל זמינות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, וטיפול בכל תקלה במהירות. את מרבית התקלות אפשר לתקן מרחוק, ואין צורך בהגעה למיקום השרת הפיזי.
  • גיבויים, התקנות והתעסקויות: ניהול שרתים על ידי איש מקצוע חוסך לכם המון זמן והתעסקות. כשאתם צריכים תוכנה חדשה בשרת – אתם פשוט מבקשים ממנו, ולא צריכים לחקור ולבדוק איך להתקין ולקנפג. תחזוקת שרתים כוללת גם ביצוע גיבויים – אלמנט חשוב ואף קריטי בכל הקשור לפעילות התקינה של העסק. אתם לא צריכים להטריח את עצמכם, אלא פשוט לשלוח הנחיות – ולקבל שירות מצוין ושרת שרץ חלק.
  • נשארים מעודכנים טכנולוגית: ניהול שרתים מקצועי יאפשר לכם גישה לכלים ולטכנולוגיות החדשות ביותר בתחום השרתים, ויעזור לכם ליישם אותם בעלות מינימלית.
  • שקט נפשי: כשמקצוענים מטפלים בכם, יש לכם שקט בראש, ואתם יכולים להתמקד בניהול העסק, במקום לדאוג לתשתית.

זקוקים לשירותי ניהול שרתים? דברו איתנו!


2018 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל