לשרתי אחסון אתרים, עם פאנל ניהול כל שהוא, רצוי לקחת לפחות 2GB זיכרון, ומעבד אחד. אולם על מנת לקבל ביצועים מעולים, רצוי לקחת 2 מעבדים ויותר.

אין נוסחה אחידה לכמות הזיכרון הנדרשת. להפעלת שרת WEB, לאתר אחד, עם תעבורה לא גדולה במיוחד, אפשר להסתפק ב1GB זיכרון. אולם לאחסון אתרים רצוי לקחת לפחות 2GB ויותר.

באתר של סיפאנל אומנם רשום שדרישות המינימום הנם 1GB זיכרון. אך הם בעצמם יודו שזה לא מספיק ברוב המקרים, ורצוי לקחת לפחות 2GB ויותר, וזאת בכדי למנוע קריסות וקבלת ביצועים טובים.

המינמום הינו 20 גיגה. זאת על מנת לספק מספיק מקום למערכת ההפעלה והתכנות הדרושות להפעלת השרת.

לקוחות אשר משתמשים בפאנל הניהול CPanel, ורוצים להפעיל גיבויים, יש צורך בכמות כפולה של שטח אחסון פנוי. זאת מכוון ש-CPanel שומר את הגיבויים על השרת.

ללקוחות אשר מעוניינים בפאנל הניהול DTC, ורוצים להפעיל גיבויים אין את הצורך הזה מכוון שהגיבויים נעשים על השרת המרוחק בלבד.

אנו מציעים מגוון של מערכות הפעלה להתקנה מיידית. ההמלצה שלנו היא דביאן.

ניתן לבקש, ללא תוספת תשלום, התקנת מערכת הפעלה שאיננה ברשימה.

נא לשים לב: CPanel לא תפעל על דביאן, אלה רק על סנטוס. ו-DTC לא תפעל על סנטוס, אלה רק על דביאן.

שירות גיבויים מרוחקים הנו שירות שבו הגיבויים נעשים על שרת מרוחק, בחוות שרתים אחרת. החשיבות של גיבוי בחווה אחרת היא שרידות. במקרה של קטסטרופה כל שהיא, בין אם זה פריצה והשחתה של החומר, בעיה בשרת או בחוות השרתים, תמיד יש גיבוי זמין המאפשר לשחזר את השרת תוך זמן קצר.

השירות מספק גיבויים יומיים, שבועיים וחודשיים. והתשלום הוא 50 שקלים עבור כל 10GB.

 

נא לשים לב: לקוחות אשר משתמשים בפאנל הניהול CPanel, ורוצים להפעיל גיבויים, יש צורך בכמות כפולה של שטח אחסון פנוי. זאת מכוון ש-CPanel שומר את הגיבויים על השרת.

ללקוחות אשר מעוניינים בפאנל הניהול DTC, ורוצים להפעיל גיבויים אין את הצורך הזה מכוון שהגיבויים נעשים על השרת המרוחק בלבד.

 

חשוב לזכור! אם לא תבצעו גיבויים ידניים בעצמכם, או שלא תרכשו כאן את שירות הגיבויים, נא לזכור שאין כל דרך אחרת לשחזר במידה של קטסטרופה.

שירותי ניהול לשרת הנם חלק מהשירות, ואין תשלום נוסף עבורם. בנוסף ניתן לקבל יעוץ והכוונה בנוגע לתכנות מומלצות, הגדרות, פתרונות בקוד פתוח וכו'.

בנוסף ניתן לרכוש שירותי סיסטם ותכנות לכל עניין ודבר שאיננו חלק מהשירות. שעת עבודה הנה 200 שקלים (כולל מע"מ).

לאחר ההזמנה, יש להמתין למייל עם אישור ההזמנה ופרטי הכניסה, זמן ההמתנה יכול לקחת בין 1-6 שעות. אם לאחר 6 שעות לא קיבלתם מענה, נא ליצור קשר במייל או בטלפון 0525290986 – 077-5712780

 • ללא הגבלת תעבורה
 • 5MBit מובטח – 10MBit מתפרץ
 • Xen Powered
 • 99.99% זמן עבודה מובטח
 • החזר כספי מובטח במידה של חוסר שביעות רצון
 • אפשרות שדרוג החבילה בכל רגע נתון
 • התקנה מותאמת אישית לפי דרישות הלקוח
 • גישת SSH לניהול השרת

צריכים שרת וירטואלי VPS? הגעתם למקום הנכון!

אצלנו לא מאמינים בחבילות קבועות. אצלנו קונים ומשלמים רק על מה שצריך.

כאן תוכלו להתאים לעצמכם שרת וירטואלי VPS לפי תכונות, נפחים, מערכות הפעלה מיקום, ועוד – ובסוף ניתן לראות בדיוק כמה תשלמו בכל חודש – ולשלם באמצעות פייפאל.

את השרת ניתן לשדרג או לשנמך בכל רגע.

לא בטוחים מה אתם צריכים? צריכים משהו שלא מופיע פה? אל תהססו ליצור קשר – ונסייע לכם להתאים עבורכם שרת וירטואלי VPS המדוייק עבורכם!

סך הכל₪ / חודש


אחסון על שרתים וירטואלים בהתאמה אישית לצרכים שלך

חברת אחסון לינוקס מזמינה אתכם לפנות את משאביכם ולהתעסק בעיקר. את הדאגה לשירותי המחשוב שלכם תשאירו לנו. מדוע? אנו מציעים לכם מסלולי אחסון מתקדמים על שרתים וירטואליים איכותיים במחירים ששווה לבדוק! אז קדימה, למה אתם מחכים?

 

הגיע הזמן לעשות את הצעד הבא

זה לא מובן מאליו, וישנם עסקים שעדיין מתלבטים. אם אתם נמנים עליהם ועדיין לא הבנתם מה הקשר ביניכם לבין שרתים וירטואלים VPS, או שאינכם משוכנעים כיצד שרת וירטואלי  VPS יכול לעזור לכם לקדם את העסק אל המאה הנוכחית, הנה כמה נקודות שכדאי לקחת בחשבון לפני שמבטלים את הנושא סופית. למה לעבור לשרת וירטואלי זו אינה השאלה שעליכם לשאול, השאלה המדויקת יותר תהיה: כיצד שרתים וירטואלים יכולים לעזור לעסק לזנק?

אם כן, נתחיל בתשובה תמציתית ולאחר מכן נרחיב:

שרתים וירטואלים מציעים לעסק המודרני גמישות מקסימלית והתאמה מלאה לצרכים האישיים. בעזרת שרת וירטואלי תוכלו להתמקד בהווה אך להיות גם פתוחים לעתיד, לחסוך בעלויות חומרה, תקשורת ומחשוב, ליהנות מאבטחה מעולה, מגיבוי, לזכות לשליטה מלאה על מערכת ההפעלה ובאופן כללי לקבל את המענה מושלם לכל דרישותיו של העסק.

בואו נחזור רגע להתחלה, מהם שרתים וירטואליים?

בעולם הדיגיטלי בו אנו חיים קיימת חשיבות רבה לפתרונות המחשוב בהם אנו בוחרים. כאשר הפתרונות מיטביים, ניתן לנוע קדימה בבטחה וליהנות משקט תעשייתי ומהיכולת להתמקד בליבת העסק: והיא הגדלת המכירות והרווחים. היות ורוב המידע העסקי של עסקים וחברות מצוי על גבי מחשבים ודרכם נעשית התקשורת עם הלקוחות, קיימת חשיבות רבה לכך שפתרונות התקשורת והמחשוב יהיו: יציבים, אמינים, זמינים ואיכותיים. כאן שרתים וירטואלים נכנסים לתמונה. למי מכם שאינו מכיר שרת וירטואלי הוא פתרון מחשוב מתקדם ואיכותי מציע יתרונות רבים לאחסון האתר.

שרת וירטואלי VPS מייתר את הצורך בחומרה ובציוד תקשורת ומחשבים ומאפשר לכם לעבור לענן, כלומר לאחסן את האתר ואת כל המידע שנמצא ברשותכם אצל ספק שירות שייתן לכם חבילת אחסון אטרקטיבית אשר עונה על הצרכים שלכם. אתם משלמים סכום חודשי עבור כל השירותים הנכללים בחבילה וזוכים ליהנות מהטכנולוגיות ומהשירותים העדכניים והחדשניים ביותר. מנגד אתם חוסכים בהוצאות מכיוון שאינכם צריכים לשלם על תחזוקה, ביטוח, רישיונות תוכנה, חשמל, אוורור, שדרוג, גיבוי או תיקונים של מערכות המחשוב והתקשורת בעסק. שרתים וירטואלים הם ה"כאן ועכשיו" של עולם המחשוב והם יכולים לשדרג את העסק במידה משמעותית.

שרתים וירטואלים VPS מתאימים לכולם  – גדולים וקטנים!

עסקים רבים ממהרים לפסול את האפשרות של אחסון על שרתים וירטואלים מכיוון שלא מזהים את הצורך. מה גם שיש להם ספקי שירות וותיקים עמם הם עובדים שנים וזה לא תמיד קל לנתק קשרים ולעבור הלאה אל שרת וירטואלי. אולם אם תבדקו נתונים תגלו שכל עוד אתם נשארים עם פתרונות המחשוב והתקשורת "הטובים והמוכרים" ולא קופצים על ההזדמנות לעבור לענן אתם משלמים מחירים מופקעים ולפעמים גם בלתי הגיוניים בעליל. יותר מכך, העסק שלכם נותר במקום בעוד שעסקים אחרים מתקדמים ונהנים מיתרונות רבים כמו נגישות גבוהה יותר, זמינות מכל מקום ובכל זמן ועוד.

אם טעיתם לחשוב כי מעבר לשרת וירטואלי מתאים לחברות גדולות וארגונים תתפלאו לגלות כי אין הדבר נכון. שרתים וירטואלים מהווים פתרון אשר מתאים לכולם, ללא כל אפליות. יותר מכך עבור עסקים קטנים ובינוניים ישנו גם יתרון: האפשרות לצרוך שירותי מחשוב מתקדמים במינימום עלויות, שירותים אשר אינם עוד שמורים לחברות הגדולות. בדרך זו עסקים קטנים יכולים בהחלט לשחות עם הכרישים הגדולים די בקלות ואף לצבור לעצמם יתרון.

עכשיו נתמקד ביתרונות VPS

אם כן לאחר שהודינו כי ישנם קשיים במעבר לאחסון על שרת וירטואלי והבנו גם מהם, כל שנותר לנו לעשות הוא להבין כי לשרתים וירטואלים ישנם יתרונות מובהקים לעסק והם:

 • – חיסכון כלכלי: אתם בוחרים את חבילת האחסון והשירותים המתאימה ביותר לעסק על ידי היכרות עם הצרכים שלכם.
 • – זמינות: יותר אינכם כבולים לשולחן העבודה. כל המידע העסקי זמין עבורכם מכל מקום בעולם ובכל זמן.
 • – אפשרויות: אחסון על שרת וירטואלי מעמיד לרשותכם מגוון גדול של אפשרויות ויישומים לצד תשלום חודשי התואם את היקף השירותים.
 • – גמישות: המעבר לאחסון על שרתים מאפשר לכם להתחיל בקטן ולגדול בהתאם לצרכים המשתנים ואף להיפך.
 • – בחירה: באפשרותכם ליהנות מהתאמה אישית לצרכים שלכם, על כל ההיבטים הכרוכים בכך.

השלב הבא: למצוא את ספק השירותים הנכון ביותר עבורכם

בישראל לבדה קיימים ספקי שירותים רבים אשר מציעים לכם אחסון על שרתים וירטואלים VPS ולכן לא פעם הבחירה בחברה אשר מציעה אחסון על גבי שרת וירטואלי עשויה להיות מאתגרת. אנו כאן כדי להסביר מדוע אחסון לינוקס הוא הטוב ביותר עבורכם. נתחיל עם היכרות: אחסון לינוקס היא חברה המתמחה באחסון אתרים ומבוססת על מערכות קוד פתוח. כל שרתי החברה פועלים על אותה מערכת הפעלה והיא לינוקס דביאן, ולו רק בשל העובדה שמדובר במערכת אשר עובדת על 100% רישיונות חופשיים. החל משנת הקמתנו ועד היום שמנו לעצמנו מטרה אחת והיא: לספק לכם שירותי אחסון ברמה הגבוהה ביותר. לשם כך אנו מקפידים על איכות השירות, על התאמה אישית לצרכים שלכם ועל מתן מענה לכל בוני האתרים, מכל הרמות.

קצת על שרתים וירטואלים מבית אחסון לינוקס

כל השרתים הווירטואליים מנוהלים על ידי מערכת ניהול השרתים Xen-DTC ומותאמים במיוחד לאחסון אתרים בקוד פתוח, תוך שימת דגש על מערכות ניהול התוכן והמסחר המובילות ביותר שקיימות כיום בשוק. כדי לספק לכם את מיטב השירותים הקיימים אנו לא מתפשרים ומשתמשים בפתרונות החומרה האיכותיים ביותר כדי לספק לכם בדיוק את התוצאות להן אתם שואפים. בנוסף המיקום של כל שרת וירטואלי הנו אסטרטגי וזאת על מנת להבטיח שירות כמה שיותר זמין ומקיף.

מה אנו מציעים לכם? שרתים וירטואלים בהתאמה אישית

באחסון לינוקס תיהנו משלל שירותים אותם ניתן להתאים לצרכים ולדרישות שלכם. לא עוד חבילות קבועות – אצלנו תוכלו להתאים את השרת הוירטואלי לאתר שלכם ולצרכים שלכם! יש לכם אתר קטן? אין בעיה. גדלתם? אין בעיה!

כל השרתים שלנו כוללים:

 • תעבורה ללא הגבלה!
 • זיכרון אפליקטיבי 64MB
 • שרתי Supermicro איכותיים
 • פאנל ניהול CPanel ,DTC
 • זמני תגובה מהירים ביותר
 • זמינות מובטחת של 99.99%
 • PHP, CGI, Perl, JavaScript, SSI & MySQL

כמובן שאם הנכם מתלבטים אודות הפתרון המתאים ביותר עבורכם, אנו כאן זמינים ביותר ונשמח לסייע לכם להגיע לבחירות אשר יספקו לכם מענה מדויק ואיכותי.

מערכות ההפעלה שלנו

אחסון על שרתים וירטואלים יש לבחור בקפידה תוך ששמים דגש גם על מערכות הניהול המספקות לכם גישה ישירה אל השרת. אנו מעמידים לרשותכם שתי מערכות ניהול אינטרנטיות והן CPanel ו– .DTC שתיהן מערכות ניהול מאוד פופולריות המשמשות אתרים רבים מסביב לעולם והן מאפשרות גישה, שליטה ובקרה לאתרי האינטרנט המאוחסנים על שרת וירטואלי. הממשקים הידידותיים שלהן מאפשרים לכם לקבל שליטה מלאה ולהתאים את אחסון האתר לצרכים שלכם. במילים אחרות: בעזרת פאנלי הניהול באפשרותכם לנהל מסדי נתונים או חשבונות דואר אלקטרוני, לבצע התקנות ועדכוני תוכנה וכן פעולות נוספות בקלות וביעילות.

על מחירים כבר דיברנו?

המחירים שלנו הם מחירים מעולים ללא תחרות! לא משנה איזה שרת תבחר – המחירים שלנו יהיו אטרקטיבים ושווים לכל נפש.

כן, אין צורך לשפשף את העיניים, בכל הנוגע לאחסון על שרת וירטואלי אין ספק כי מדובר במחירים משתלמים במיוחד.

שירותי תמיכה טכנית? כלולים במחיר

כבר ציינו לעיל שאנו מעמידים כנר לרגלינו את טיב השירות שאנו מספקים ולא מתפשרים על איכותו, אף לא לרגע, הן מבחינת איכותו של כל שרת וירטואלי והן מבחינת היקף השירותים הנוספים. לכן במסגרת חבילות השירות שאנו מעמידים לרשותכם אנו כוללים גם תמיכה טכנית ובכך מאפשרים לכם לישון בשקט כאשר אתם נטולי דאגות בכל הנוגע לשירותי המחשוב שלכם.

תומכים בכם גם מרחוק עם השירותים הבאים:

 • תמיכה לפלטפורמת לינוקס על ידי טובי המומחים בארץ
 • תחזוקת אתרים ומערכות ניהול תוכן, לרבות מערכות קוד פתוח
 • תחזוקת שרתים, על כל מערכות ההפעלה שלהם
 • אופטימיזציה של קודים לאתרים
 • שירותי מחשוב למשרדים

במשפט אחד: אם יש לכם בעיה, כל בעיה אנו כאן. צוות המומחים שלנו מקצועי, מבין בשרתים וירטואלים ויודע כיצד להציע פתרונות שיתנו לכם מענה ממוקד.

זקוקים למענה יותר אישי? גם לזה יש לנו פתרון!

בעזרת מחשבון "שרת וירטואלי בהתאמה אישית" תוכלו לבצע התאמה אישית בין הצרכים הספציפיים שלכם לבין השרת. כל שעליכם לעשות הוא למלא נתונים נחוצים כמו למשל כמות המעבדים והזיכרון הדרושה לכם, גודלו של שטח האחסון הרצוי, סוג מערכת ההפעלה עמה תרצו לעבוד ופאנל הניהול, היקף שירותי הגיבוי ועוד. התשלום עבור החבילה יקבע בהתאם להגדרות ולדרישות שלכם. כמובן שבאפשרותכם לשדרג את החבילה בכל רגע נתון או לבטל אותה אם אינכם שבעי רצון.

אז בואו נסכם:

שרתים וירטואלים מספקים מענה לעסקים וחברות בכל הגדלים ומכל הסוגים. למעשה כל עסק שרוצה לקדם את עצמו, ליהנות מפתרונות תקשורת ומחשוב מתקדמים ולשדר קדמה וחדשנות צריך לעבור לשרת וירטואלי. עם זאת על מנת שהשירותים יהיו אמינים, איכותיים וזמינים יש לבחור בחברה הנכונה וכאן חברת אחסון לינוקס נכנסת לתמונה.

מעבר לאחסון על שרתים וירטואליים חברת אחסון לינוקס מציעה לכם מעטפת שלמה של שירותים, והכל במחירים תחרותיים במיוחד!

אחסון אתרים על שרת וירטואלי אינו העתיד של עולם המחשוב כי אם ההווה והוא מאפשר לכם שלא להוציא יותר מדי. אנו מזמינים אתכם שלא להישאר מאחור וליהנות מחבילות אחסון אתרים המתאימות לצרכים שלכם. חבילות האחסון על שרתים וירטואלים מבית אחסון לינוקס מתאימות לכל גודל של אתר, נפח תעבורה וסוגי תכנים, פועלות על תשתיות מתקדמות ומקנות לכם פלוסים רבים הכלולים במחיר ביניהם: שרתים מקצועיים, מערכות ניהול איכותיות, זמני תגובה מהירים במיוחד, זמינות של 99.99% ותמיכה טכנית ממיטב המומחים.

 

אנו כאן עבורכם ולמענכם, לכם נותר רק לבחור את חבילת האחסון המתאימה לצרכים שלכם!

בחרו כבר עכשיו את חבילת האחסון העונה על הצרכים שלכם במחירים מפתיעים ותחרותיים.

2021 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל
עקבו אחרינו בפייסבוק או בטוויטר על מנת לקבל הודעות, עדכונים, מבצעים ועוד.

[email protected]
טלפון – 0525290986 – 077-5712780
נחל סרפד 10/2, מצפה רמון, 8060000
למעלה חוזה שירות תנאי שימוש