לשרתי אחסון אתרים, עם פאנל ניהול כל שהוא, רצוי לקחת לפחות 2GB זיכרון, ומעבד אחד. אולם על מנת לקבל ביצועים מעולים, רצוי לקחת 2 מעבדים ויותר.

אין נוסחה אחידה לכמות הזיכרון הנדרשת. להפעלת שרת WEB, לאתר אחד, עם תעבורה לא גדולה במיוחד, אפשר להסתפק ב1GB זיכרון. אולם לאחסון אתרים רצוי לקחת לפחות 2GB ויותר.

באתר של סיפאנל אומנם רשום שדרישות המינימום הנם 1GB זיכרון. אך הם בעצמם יודו שזה לא מספיק ברוב המקרים, ורצוי לקחת לפחות 2GB ויותר, וזאת בכדי למנוע קריסות וקבלת ביצועים טובים.

המינמום הינו 20 גיגה. זאת על מנת לספק מספיק מקום למערכת ההפעלה והתכנות הדרושות להפעלת השרת.

לקוחות אשר משתמשים בפאנל הניהול CPanel, ורוצים להפעיל גיבויים, יש צורך בכמות כפולה של שטח אחסון פנוי. זאת מכוון ש-CPanel שומר את הגיבויים על השרת.

ללקוחות אשר מעוניינים בפאנל הניהול DTC, ורוצים להפעיל גיבויים אין את הצורך הזה מכוון שהגיבויים נעשים על השרת המרוחק בלבד.

אנו מציעים מגוון של מערכות הפעלה להתקנה מיידית. ההמלצה שלנו היא דביאן.

ניתן לבקש, ללא תוספת תשלום, התקנת מערכת הפעלה שאיננה ברשימה.

נא לשים לב: CPanel לא תפעל על דביאן, אלה רק על סנטוס. ו-DTC לא תפעל על סנטוס, אלה רק על דביאן.

שירות גיבויים מרוחקים הנו שירות שבו הגיבויים נעשים על שרת מרוחק, בחוות שרתים אחרת. החשיבות של גיבוי בחווה אחרת היא שרידות. במקרה של קטסטרופה כל שהיא, בין אם זה פריצה והשחתה של החומר, בעיה בשרת או בחוות השרתים, תמיד יש גיבוי זמין המאפשר לשחזר את השרת תוך זמן קצר.

השירות מספק גיבויים יומיים, שבועיים וחודשיים. והתשלום הוא 50 שקלים עבור כל 10GB.

 

נא לשים לב: לקוחות אשר משתמשים בפאנל הניהול CPanel, ורוצים להפעיל גיבויים, יש צורך בכמות כפולה של שטח אחסון פנוי. זאת מכוון ש-CPanel שומר את הגיבויים על השרת.

ללקוחות אשר מעוניינים בפאנל הניהול DTC, ורוצים להפעיל גיבויים אין את הצורך הזה מכוון שהגיבויים נעשים על השרת המרוחק בלבד.

 

חשוב לזכור! אם לא תבצעו גיבויים ידניים בעצמכם, או שלא תרכשו כאן את שירות הגיבויים, נא לזכור שאין כל דרך אחרת לשחזר במידה של קטסטרופה.

שירותי ניהול לשרת הנם חלק מהשירות, ואין תשלום נוסף עבורם. בנוסף ניתן לקבל יעוץ והכוונה בנוגע לתכנות מומלצות, הגדרות, פתרונות בקוד פתוח וכו'.

בנוסף ניתן לרכוש שירותי סיסטם ותכנות לכל עניין ודבר שאיננו חלק מהשירות. שעת עבודה הנה 200 שקלים (כולל מע"מ).

לאחר ההזמנה, יש להמתין למייל עם אישור ההזמנה ופרטי הכניסה, זמן ההמתנה יכול לקחת בין 1-6 שעות. אם לאחר 6 שעות לא קיבלתם מענה, נא ליצור קשר במייל או בטלפון 0525290986 – 077-5712780

  • ללא הגבלת תעבורה
  • 5MBit מובטח – 10MBit מתפרץ
  • Xen Powered
  • 99.99% זמן עבודה מובטח
  • החזר כספי מובטח במידה של חוסר שביעות רצון
  • אפשרות שדרוג החבילה בכל רגע נתון
  • התקנה מותאמת אישית לפי דרישות הלקוח
  • גישת SSH לניהול השרת

בעמוד זה ניתן לבצע התאמה אישית לשרת לפי המחשבון מטה. את המחשבון ניתן להפעיל בקלות על ידי הנעת הגלגלים למספר המתאים, בחירת תכנות ומיקום, ובסוף ניתן לראות סיכום ולשלם באמצעות פייפאל.

את השרת ניתן לשדרג בכל רגע. אם יש צורך בתכונות שאינם מופיעות כאן, נא ליצור קשר.

סך הכל₪ / חודש


2017 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל
עקבו אחרינו בפייסבוק או בטוויטר על מנת לקבל הודעות, עדכונים, מבצעים ועוד.

hosting@linux-hosting.co.il
טלפון – 0525290986 – 077-5712780
נחל סרפד 10/2, מצפה רמון, 8060000
למעלה חוזה שירות תנאי שימוש
שינוי גודל גופנים
ניגודיות