שרת וירטואלי VPS בהתאמה אישית

אחסון על שרת וירטואלי פרטי (אחסון VPS) מיועד לאתרים גדולים, שצריכים שרת חזק עם ביצועים מתקדמים. באחסון לינוקס אנו מאמינים בגמישות ובהתאמה אישית ללקוח. לכן, אתם קובעים את הקונפיגורציה של השרת הווירטואלי שלכם - ומשלמים רק על מה שאתם צריכים! ההחלטה היא שלכם - יותר או פחות זיכרון, שני מעבדים או שמונה, נפח דיסק קטן או ענק - הכל אפשרי!
השרתים הווירטואליים שלנו מגיעים עם מבחר עשיר של אפשרויות והתקנות אופציונליות. אתם יכולים לשדרג ולשנות את החבילה בכל רגע נתון, אז אל תהססו להתנסות ולבדוק אפשרויות שונות. שירותי ניהול לשרת מוענקים ללא תשלום נוסף.
לא יודעים מה לבחור? מתלבטים איך להגדיר את השרת? אנחנו כאן לשירותכם. צרו קשר ונשמח לסייע לכם להרכיב את השרת הווירטואלי המתאים לכם ביותר.

 • 0כתובות IP נוספות
 • 0 גיבויים (GB)
 • 30אחסון (GB)
 • 2זיכרון (GB)
 • 1מעבדים

מערכת הפעלה

פאנל ניהול

חוות שרתים

תוספות

מחיר כולל לשרת:

0/ לחודש

אחסון שרתים וירטואלים בהתאמה אישית - שלמו רק על מה שצריך!

אתם לא צריכים להתפשר או לבחור בפתרונות ביניים. אחסון לינוקס מספקים לכם רק את מה שאתם צריכים, ובדיוק את מה שאתם צריכים בשרת הווירטואלי שלכם. אתם מגדירים את הפרמטרים של השרת, ומקבלים VPS שתפור עליכם בול.

אנחנו ממליצים על שני מעבדים ויותר לביצועים אופטימליים. אפשר להסתפק במעבד אחד, אבל זה לא מומלץ.

כמות הזיכרון תלויה בסוג ובכמות האתרים שאתם מתכננים לאחסן על השרת. אתר בודד עם תעבורה סבירה יכול להסתפק ב-GB1 של זיכרון. אם אתם מאחסנים יותר מאתר אחד, מומלץ לבחור במינימום GB2 של זיכרון. הדרישה המינימלית של לוח הבקרה סיפאנל היא ג'יגה אחד של זיכרון, אבל כמו בהרבה מקרים אחרים, המינימום לרוב לא מספיק לעבודה נוחה וחלקה, ולכן מומלץ לקחת שני ג'יגה זיכרון לפחות.

נפח דיסק מינימלי לשרת וירטואלי הינו GB20. נפח זה נועד למערכות להפעלת השרת. כאשר משתמשים ב-cPanel ורוצים להפעיל גיבויים, יש צורך בכמות כפולה של שטח אחסון פנוי, מכיוון ש- cPanel שומר את הגיבויים על השרת.

אנו מציעים מגוון מערכות הפעלה להתקנה מיידית וממליצים על דביאן. ניתן לבקש התקנת מערכת הפעלה אחרת - ללא תוספת תשלום. לתשומת לבכם: לוח הבקרה cPanel לא עובד על דביאן, אלר רק על סנטוס. DTC לא יפעל על סנטוס, אלא רק על דביאן.

אנו מציעים שירות גיבויים מרוחקים, כך שהגיבויים נעשים על שרת מרוחק, בחוות שרתים אחרת. שיטה זו מהווה שכבת הגנה נוספת עבור האתר שלכם. במקרה של תקלה חמורה (פריצה והשחתה של האתר, בעיה בשרת או בחוות השרתים), תמיד יש גיבוי זמין המאפשר לשחזר את השרת תוך זמן קצר.
השירות מספק גיבויים יומיים, שבועיים וחודשיים, במחיר של 10 ש"ח עבור כל GB10.
לקוחות אשר משתמשים בפאנל הניהול cPanel, ורוצים להפעיל גיבויים: יש צורך בכמות כפולה של שטח אחסון פנוי, מכיוון ש- cPanel שומר את הגיבויים על השרת לקוחות המעוניינים בפאנל הניהול DTC, ורוצים להפעיל גיבויים - הגיבויים מבוצעים על גבי השרת המרוחק בלבד ולכן אין צורך באחסון כפול.
חשוב לזכור! אם לא תבצעו גיבויים ידניים בעצמכם, או שלא תרכשו את שירות הגיבויים האוטומטי, לא תהיה דרך לשחזר את האתר במקרה של מחיקת מידע או תקלה אחרת.

ניהול השרת הוא חלק אינטגרלי מהשירות שלנו, ואנו לא גובים עבורו תשלום נוסף. ניתן לקבל ייעוץ והכוונה בנוגע לתוכנות מומלצות, הגדרות, פתרונות בקוד פתוח וכו'. בנוסף, ניתן לרכוש שירותי סיסטם ותכנות. מחיר שעת עבודה עומד על 200 ש"ח (כולל מע"מ).

תתחדשו! לאחר ההזמנה, תגיע אליכם הודעת דואר אלקטרוני עם אישור ההזמנה ופרטי הכניסה. ההודעה תישלח תוך מקסימום 6 שעות. אם לאחר 6 שעות לא קיבלתם מענה, אנא צרו קשר במייל hosting@linux-hosting.co.il או בטלפונים: 052-5290986 // 077-5712780.

 • תעבורת נתונים ללא הגבלה
 • 50MBit מובטח – 100MBit מתפרץ
 • Xen Powered
 • 99.99% זמינות מובטחת
 • החזר כספי מובטח במידה של חוסר שביעות רצון
 • אפשרות שדרוג החבילה בכל רגע נתון
 • התקנה מותאמת אישית לפי דרישות הלקוח
 • גישת SSH לניהול השרת

2024 © אחסון לינוקס - אחסון אתרים בישראל